همه چیز درباره باربری با بیمه – باربری ممتاز

بیمه باربری

موار اصلی بیمه باربری

موار اصلی بیمه باربری باربری ممتاز| باربری با بیمه و خدمات حمل بار مطمئن و سرویس های استاندارد توسط باربری ممتاز انجام می شود. بیمه باربری یکی از موارد مهم در زمان حمل بار است که صاحبین بار باید تاکید زیادی روی آن داشته باشند. در ادامه این مطلب در مورد بیمه باربری داخلی , نرخ بیمه باربری چگونه محاسبه می شود , نکات مهم در باره بیمه باربری داخلی ,انواع بیمه باربری , شرایط عمومی بیمه باربری, هزینه بیمه باربری چقدر است و … مطالبی آورده شده است که امیدواریم برای شما مفید باشند.

بیشتر بخوانید:

حمل جهیزیه عروس توسط شرکت های باربری|باربری ممتاز

چطور باربری بهتری داشته باشیم|باربری ممتاز

باربری بصورت تمامکار در ساری| ممتازباربری


بیمه باربری داخلی


بیمه باربری داخلی برای تمامی بارهایی که بارنامه دولتی برای آنها صادر می شود الزامی است. در زمان صدور بارنامه دولتی لازم است. تا ارزش بار در بارنامه درج شود که بر اساس مبلغ ارزش کالا محموله بیمه می شود.پیش تر اشاره کرده ایم که بارهایی که در داخل کشور جابجا می شوند. شامل بیمه باربری داخلی می شوند. برای مثال اگر محموله از یکی از استان های کشور مانند مازندران به استان دیگری مانند سیستان و بلوچستان حمل شود لازم است. تا بار توسط بیمه داخلی بیمه شود.

باربری مازندران

باربری ممتاز باربری با بیمه, این نکته را هم مد نظر قرار دهید. که برای باربری از مازندران به مرز های کشور بیمه داخلی لازم است. و تا قبل از اینکه بار شما از مرز رد نشده باشد نیازی به بیمه باربری صادراتی نیست.

خطرات اصلی بیمه باربری داخلی


خطرهای که ربطی به نوع کالا و یا محموله ندارد. و برای همه بارها می تواند اتفاق بیافتد خطرات اصلی تحت پوشش باربری داخلی هستند. از جمله خطرات اصلی تحت پوشش بیمه باربری داخلی می توان به آتش سوزی، تصادف، واژگونی و پرت شدن وسیله نقلیه اشاره کرد.

خطرات اضافه بیمه باربری داخلی


باربری با بیمه , خطرات اضافه بیمه باربری داخلی شامل خطراتی است. که به نوع کالا و بار حمل شده مرتبط است. شرکت های باربری معتبر مانند باربری ممتاز در هنگام عقد قرارداد با شرکت بیمه خطرات اصی و خطرات اضافه بیمه را در قرار داد خود تحت پوشش قرار میدهند. و بابت این موارد هیچ گونه هزینه مازادی از مشتری دریافت نمی شود. از جمله مواردی که برای خطرات اضافه در نظر گرفته می شود عبارتند از :

1- سرقت محصول یا کالای بیمه شده

2- پرت شدن محصول یا کالا از روی وسیله نقلیه (دقت کنید در قسمت خطرات اصلی، پرت شدن وسیله نقلیه مهم است اما در اینجا پرت شدن محصول بیمه شده شرط است، یعنی ممکن است وسیله نقلیه پرت نشود اما بار روی آن به هر دلیلی از روی ماشین سقوط کند)

3- برخورد یک جسم خارجی به محصول بیمه شده

چه زمانی بار تحت پوشش بیمه باربری است ؟


تعهدات بیمه باربری پس از بارگیری بار و حرکت وسیله نقلیه حمل بار آغاز زمان شروع می شود. و در زمان رسید بار به مقصد و در پایان مسیر تعهدات بیمه ملغی می گردد. لازم است به این موضوع توجه داشته باشید. که آسیب های احتمالی حین بارگیری بار و یا تخلیه بار تحت پوشش بیمه باربری نیستند. همچنین اگر راننده در مسیر توقف داشته باشد و در زمان توقف راننده مشکل و یا آسیبی برای بار به وجود بیاید بیمه متعهد است تا خسارت وارد شده به بار را جبران نماید.

موار اصلی بیمه باربری

اسباب کشی راحت

باربری با بیمه معتبر حمل بار


شرکت باربری ممتاز در حال حاضر قرارداد بیمه باربری را با چند شرکت بیمه منعقد کرده است و طی این قرارداد کلیه بارنامه های صادر شده توسط باربری ممتاز از سوی این شرکت ها بیمه خواهند شد. علاوه بر پوشش بیمه معتبر , باربری ممتاز مازندران جز باربری های معتبر و مطمئن مازندران است که در صورت بروز هر گونه آسیب احتمالی به بار شما , مشتریان خورد را تنها نمی گذارد.

اطلاعات تکمیلی در زمینه بیمه باربری


در صورتیکه اطلاعات کامل تری در زمینه بیمه باربری نیاز دارید می توایند به سایت بیمه مرکزی مراجعه نمایید تا از جزئیات قوانین مربوط به بیمه باربری , شرایط عمومی بیمه باربری , شرایط دریافت خسارت از بیمه باربری , مهلت پرداخت خسارت , خطرات مشمول بیمه , خسارت همگانی و استثنائات بیمه باربری آگاه شوید.

بیشتر بخوانید:

باربری تمام کار در نوشهر |ممتازباربری

باربری و اثاثکشی حرفه ای در بهشهر

اسبابکشی بصورت تمام وقت در ساری

اثاث کشی 24ساعته در مازندران | ممتازباربری

ارائه بارنامه با بیمه معتبر


در انتها در صورتیکه به دنبال یک باربری مطمئن هستید که بار خود را با خاطری آسوده حمل کنید باربری ممتاز آماده است تا بار شما با بارنامه دولتی معتبر و همچنین بیمه بارهایی با ارزش 20 میلیون تا چند میلیارد تومان حمل کند. باربری با بیمه , برای مشاوره و استعلام قیمت حمل بار با توجه به ارزش بار می توانید به سایت باربری ممتاز به آدرس https://momtazbarbari.ir/ مراجعه کرده و از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید .

باربری تمام کار در نوشهر

تیم باربری ممتاز بار همیشه پاسخگو و شنیدار نظرات و انتقادات شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات باربری ممتاز مازندران

حمل بار و اثاث |باربری مازندران

” با کمک باربری ممتاز بار مازندران بهترین اسباب کشی را داشته باشید “

09114254890

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن