درباره ما

به باربری ممتاز مازندران خوش آمدید

شرکت باربری و اتوبار ممتاز بار  فعالیت های خود را در زمینه حمل و نقل اثاثیه منزل، شرکت ها و ادارات و ارگان ها انجام می دهد  هم اکنون دارای یکی از بزرگترین ناوگان های حمل و نقل و باربری درمازندران می باشیم و در سال جاری بسیاری از خدمات مورد بازنگری قرار گرفتند و ماشین های فرسوده با ماشین های صفر جایگزین شدند.

ما دارای مجوز رسمی و معتبر می باشیم  در حال حاضر تمام استان مازندران تحت پوشش ما میباشند و در این مناطق خدمات ارائه می کنیم. بجز اثاثیه منزل حمل بار و کالا های تجاری، صنعتی، شیمیایی،مواد خوراکی و … نیز جزو خدمات ما میباشد. برای هرگونه سفارش یا سوال و همچینین ارائه نظرات، مشکلات، انتقادات و … در صفحه تماس با ما ، با همکاران ما در میان بگذارید تا پاسخگوی شما باشند.

شعار مجموعه ما ارائه با کیفیت ترین خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن است.

با آرزوی موفقیت روز افزون

مدیریت باربری ممتاز بار

 

ما که هستیم

دیگر نگران اثاث کشی منزل ،ادارات و…. نباشید ما با بهترین خدمات و کیفیت  به کمک شما می آییم

تجربه بهترین اثاث کشی و باربری را با ما داشته باشید 

مامویت ما

ماموریت ما

به سلامت و بدون هیچگونه آسیب دیدگی رساندن اثاثیه و بار شما می باشد بهترین کیفیت را با ممتاز بار تجربه کنید

آنچه انجام می دهیم

فعالیت های ما در زمینه حمل و نقل اثاثیه منزل، شرکت ها و ادارات و ارگان ها  می باشد 

مشاور

مشاوره رایگان با ما​

برای راحتی کارشما و تسریع در انجام خدمات باربری ، اثاث کشی و اسباب کشی ، امکان تماس با مشاوران شرکت ممتاز بار مازندران برای شما مهیا شده است تا بتوانید راحت تر تصمیم خود را بگیرید. با این روش ، تمامی خدمات ما از جمله باربری و اثاث کشی را در کم ترین زمان ممکن خواهید شناخت.

روند 6 بعدی کار ما

ماشین های باربری

ماشین های باربری ​

ماشین باربری یکی از مهم ترین تجهیزات مورد استفاده در باربری و حمل نقل بار و اسباب کشی می باشد که باید در انتخاب آنها بسیار دقت کرد. شرکت باربری و اتوبار ممتاز بار با داشتن سابقه درخشان در امر حمل و نقل سعی کرده است از مجهز ترین  و مناسب ترین وسایل حمل نقل استفاده نماید . 

بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم بصورت صحیح باعث راحتی و افزایش سرعت حمل و جابجایی آنها می شود.بسته بندی اسباب منزل و شرکت مابه شکل درست، باعث عدم آسیب آنها هنگام حمل بار و جابجایی می گردد. نوع بسته بندی در انتخاب خودرو نیز تاثیر گذار است. وسایلی که به طرز صحیح بسته بندی شده اند جای کمتری را اشغال می کنند و از این رو ماشین کوچکتر و تعداد دفعات رفت و آمد کمتری لازم دارد و از این طریق بر قیمت حمل بار نیز تاثیر می گذارد.

یکی دیگر از موارد مهم امور شرکت مت فعال در زمینه باربری تهران و شهرستان، استفاده از کارگر حمل بار است. این افراد باید اشخاصی دلسوز، زحمتکش و حرفه ای بوده و دارای فیزیک دبدنی مناسبی جهت حمل بار (به خصوص بارهای سنگین) باشند. به ویژه در زمان طی کردن مسافت های نسبتا طولانی مثلا حمل بار به شهرستان و یا از شهرستان به استان دیگر، باید خستگی ناپذیر بوده و طاقت حمل بار و وسایل مختلف به محل جدید، پس از رسیدن به مقصد را داشته باشند. 

یکی از اساسی ترین نکات برای پیدا کردن یک باربری ایده آل پیروی کردن از بیمه های باربری است.در عصر حاضر با افزایش شیوه های حمل و نقل و توسعه ی آن مطرح ترین بحث سالم رسیدن بار به مقصد می باشد و با پیشرفته شدن این صنعت مشکلات آسیب رسیدن به بار و سالم نرسیدن آن ها به کمترین میزان خود رسیده است.

انجام عملیات حمل و نقل مستلزم صدور بارنامه بر اساس ضوابط و مقررات مربوطه است و تکمیل کلیه نسخ بارنامه‌های صادره توسط شرکت ها و مؤسسات حمل و نقل الزامی بوده و مندرجات آن ب ویژه از جهت کرایه حمل باید عیناً منطبق با مفاد قرارداد منعقده باشد.

باربری اتوبار ممتار بار خدمات چیدمان وسایل بعد از اسباب کشی به مشتریان خود با دریافت هزینه ای بسیار کم ارائه می نماید.کارگران حرفه ای و متخصص در اسباب کشی به علت اینکه افرادی بسیار آماده و ورزیده و کاربلد  با تجربه در جابجایی و حمل لوازم و اسباب اثاثیه منزل هستند

چرا ما را انتخاب کنید؟

روند تجربه ی خود را با ما به اشتراک بگذارید.

شما می توانید از توان و تجربه و رویکردی صادقانه که ما در پاسخ به نیازهای روزانه و اضطراری شما در حمل و نقل  داریم بهره مند گردید. در وقت و پول خود صرفه جویی نمایید و از تجربه و توانایی ما در جابجایی اثاث ومحموله های خود استفاده فرمایید. ما از طرف شما از هوشمندانه ترین و نزدیک ترین راه محموله شما را تحویل خواهیم داد و از زمان ثبت اثاث و محموله تا رسیدن آن به مقصد نهایی مراقب آن خواهیم بود

به بالای صفحه بردن