خدمات

ما خدمات گسترده ای ارائه می دهیم

شرکت حمل و نقل ممتاز بار در زمینه باربری مازندران  فعالیت می کند. این شرکت، حمل بار مازندران برای انواع کالاهای تجاری، ترافیکی، ماشین آلات سنگین راه سازی و ساختمانی و قطعات نیروگاهی به سراسر کشور و کلیه بنادر و گمرکات در سراسر کشور را انجام می دهد. 

خدمات باربری ممتازبار مازندران

” با کمک باربری ممتاز بار مازندران بهترین اسباب کشی را داشته باشید “

حمل بار و اساس

حمل بار و اساس

باربری ممتاز بار مازندران از کمترین قیمت های ممکن با نرخ اتحادیه استفاده کرده و همچنین کلیه لوازم و وسایل شامل بیمه رایگان میشوند.

بسته بندی

بسته بندی

بسته بندی اثاثیه منزل یا محل کار ، اهمیت زیادی در حمل بار و اسباب کشی دارد و باید توسط کارگر ماهر و با استفاده از تجهیزات مخصوص بسته بندی انجام شود. اسباب کشی معمولا جزو کارهای سخت ، وقت گیر و طاقت فرسا تلقی می شود.

ماشین های باربری

حمل اثاثیه منزل

با باربری ممتاز بار دیگر نگران وسایل شکستنی خود نباشید.! حمل بار شما توسط ماشین های مسقف و دارای تعداد بالای پتو ،جهت قرار دادن بین وسایل شکستنی شما انجام میگیرد

حمل اثاثیه درون شهری

حمل اثاثیه درون شهری

برای جابجایی محل کار ،منزل ،اداره و مغازه و…خود در داخل شهر تنها کافیست با شماره باربری تماس بگیرید. اسباب کشی وسایل شما به هر نقطه ای از شهر با بالاترین سرعت و کیفیت و همراه با معتبرترین بیمه کالا تنها با شرکت باربری ممتاز بار انجام میگیرد.

حمل و نقل

حمل اثاثیه برون شهری

حمل اثاثیه شما به هر نقطه ای از کشور که بخواهید با بالاترین کیفیت حمل و نقل و سرعت بسیار خوب توسط کارکنان با تجربه ما صورت می گیرد.

بیمه نامه

بیمه کالا و بارنامه حمل ونقل

ارائه بیمه کلیه وسایل شما ،تضمین کار ماست .شرکت باربری ممتاز بار علاوه بر سرعت در اسباب کشی با بیمه کردن تمامی کالاهای تجاری و اثاثیه منزل ،شما را به یک اسباب کشی با خیال آسوده دعوت می کند

بیایید با هم یک اثاث کشی عالی را تجربه کنیم.

برای رزرو و اطلاعات بیشتر به ما مراجعه کنید

به بالای صفحه بردن