خدمات

ما خدمات گسترده ای ارائه می دهیم

شرکت حمل و نقل ممتاز بار در زمینه باربری مازندران  فعالیت می کند. این شرکت، حمل بار مازندران برای انواع کالاهای تجاری، ترافیکی، ماشین آلات سنگین راه سازی و ساختمانی و قطعات نیروگاهی به سراسر کشور و کلیه بنادر و گمرکات در سراسر کشور را انجام می دهد. 

خدمات باربری ممتازبار مازندران

” با کمک باربری ممتاز بار مازندران بهترین اسباب کشی را داشته باشید “

حمل بار و اساس

باربری ممتاز بار مازندران از کمترین قیمت های ممکن با نرخ اتحادیه استفاده کرده و همچنین کلیه لوازم و وسایل شامل بیمه رایگان میشوند.

بسته بندی

بسته بندی اثاثیه منزل یا محل کار ، اهمیت زیادی در حمل بار و اسباب کشی دارد و باید توسط کارگر ماهر و با استفاده از تجهیزات مخصوص بسته بندی انجام شود. اسباب کشی معمولا جزو کارهای سخت ، وقت گیر و طاقت فرسا تلقی می شود.

حمل اثاثیه منزل

با باربری ممتاز بار دیگر نگران وسایل شکستنی خود نباشید.! حمل بار شما توسط ماشین های مسقف و دارای تعداد بالای پتو ،جهت قرار دادن بین وسایل شکستنی شما انجام میگیرد

حمل اثاثیه درون شهری

برای جابجایی محل کار ،منزل ،اداره و مغازه و…خود در داخل شهر تنها کافیست با شماره باربری تماس بگیرید. اسباب کشی وسایل شما به هر نقطه ای از شهر با بالاترین سرعت و کیفیت و همراه با معتبرترین بیمه کالا تنها با شرکت باربری ممتاز بار انجام میگیرد.

حمل اثاثیه برون شهری

حمل اثاثیه شما به هر نقطه ای از کشور که بخواهید با بالاترین کیفیت حمل و نقل و سرعت بسیار خوب توسط کارکنان با تجربه ما صورت می گیرد.

بیمه کالا و بارنامه حمل ونقل

ارائه بیمه کلیه وسایل شما ،تضمین کار ماست .شرکت باربری ممتاز بار علاوه بر سرعت در اسباب کشی با بیمه کردن تمامی کالاهای تجاری و اثاثیه منزل ،شما را به یک اسباب کشی با خیال آسوده دعوت می کند

بیایید با هم یک اثاث کشی عالی را تجربه کنیم.

برای رزرو و اطلاعات بیشتر به ما مراجعه کنید

چه کسی با ما کار می کنند

اسکرول به بالا