مهم ترین فوت و فن های اسباب کشی سریع که باید بدانید| باربری ممتاز مازندران

باربری چالوس

فنون اسباب کشی سریع

فنون اسباب کشی سریع باربری ممتاز مازندران اسباب‌کشی به منزل جدید می تواند استرس زا باشد اما اگر طبق اصول و راهکارهای مناسب این کار انجام شود، حتماً آسان تر خواهد بود. نکات مهمی وجود دارد که قبل از شروع به جمع کردن وسایل، در حین اسباب کشی و پس از نقل مکان به منزل جدید باید آنها را رعایت کنید. اطلاع داشتن از مهمترین فوت و فن های اسباب کشی سریع می تواند این روند را برای شما راحت تر کند. همچنین از ایجاد چالش های ذهنی برای شما جلوگیری خواهد کرد.

منتقل شدن به یک آپارتمان جدید فصل تازه ای را در زندگی خانواده‌ها آغاز می‌کند. اگر فردی یک خانه‌ جدید خریده باشد و بخواهد از محل زندگی قبلی خود به آپارتمان جدید نقل مکان کند شاید در هر روز از خود بپرسد که “چگونه این همه وسایل و لوازم را جمع کنم؟”؛ “چگونه آنها را بسته بندی کنم؟”؛ “برای حمل و نقل و اسباب کشی از چه خدماتی استفاده کنم؟”؛ “آیا شرکت های خدمات و حمل و نقل و باربری می ‌توانند در این زمینه به من کمک کنند؟” و ….

سوالات فوق و ده ها سوال دیگر برای یک اسباب کشی آسان و سریع در ذهن خانواده‌ها نقش می بندد. برای اینکه از فوت و فن های اسباب کشی سریع اطلاع پیدا کنید شاید لازم باشد برخی منابع را مطالعه کنید؛ حتی می توانید با افرادی مشورت کنید که قبلاً این فرایند را طی کرده‌اند. افرادی که سال ‌های گذشته به منزل جدید نقل مکان کرده‌اند می‌توانند برخی از راهکارها را به شما پیشنهاد دهند. برنامه ریزی دقیق برای آینده، جمع کردن وسایل و لوازم خانه و دسته بندی هر کدام می‌تواند این مراحل را برای شما آسان تر و ساده تر سازد.

باربری مازندران

فنون اسباب کشی سریع

با توجه به اهمیت اطلاع از فوت و فن های اسباب کشی سریع و کاهش نگرانی های ذهنی خانواده‌ها در این مورد شاید بهتر باشد برخی از نکات و راهکارهای کاربردی را در این مطلب به شما ارائه دهیم. در مراحل قبل از اسباب کشی، در حین اسباب کشی و پس از نقل مکان به منزل جدید می توانید از تمام این نکات بهره ببرید.

بیشتر بخوانید:

باربری حرفه ای در چالوس | ممتازباربری

باربری مدرن ساری به صورت 24 ساعته | ممتازباربری

باربری با کیفیت بالا و مقرون به صرفه | ممتازباربری

اثاث کشی حرفه ای در بابل | ممتازباربری


فوت و فن های اسباب کشی سریع برای قبل از حرکت کردن


به عنوان یکی از مهمترین فوت و فن های اسباب کشی سریع در قسمت اول، بررسی موضوع را به قبل از حرکت کردن به آپارتمان جدید اختصاص می دهیم. به طور متوسط باید حدود یک ماه قبل از اسباب کشی، برنامه ریزی های لازم را انجام دهید. یک یا دو هفته قبل باید لوازم شما کاملاً بسته بندی شده باشند و بسته ها برای یک حمل و نقل استاندارد، آماده شوند. قبل از اینکه بسته ها را آماده کنید چند اقدام مهم لازم است انجام دهید. این مسئله را به عنوان بهترین فوت و فن های اسباب کشی سریع به خاطر بسپارید:

1-لوازم اضافی را دور بریزید

اگر قرار است به آپارتمان یا منزل جدید نقل مکان کنید، به لوازم اضافه خود احتیاج ندارید. بررسی کنید که کدام یک از لوازم اسباب یا وسایل را نیازی ندارید یا استفاده نمی کنید و حتی کدام یک را نمی توانید به خانه منتقل کنید. آنها را در یک قسمت خانه قرار دهید و در فرصت مناسب آن را دور بریزید.

می توانید آن را به ایستگاه های مخصوص بازیافت انتقال دهید یا یک برنامه فروش لوازم دست دوم ترتیب دهید و به این ترتیب لوازم بلااستفاده را بفروشید. حتی می ‌توانید با سمساری های محل هماهنگ کنید تا لوازم شما را بازدید کنند و بخرند. این یکی از مهمترین فوت و فن های اسباب کشی سریع محسوب می شود.

فنون اسباب کشی سریع

فنون اسباب کشی سریع
2-جعبه های بسته بندی رایگان پیدا کنید

شاید برای شما اندکی تعجب برانگیز باشد اما یکی از فوت و فن های اسباب کشی سریع این است که برای بسته بندی لوازم و وسایل خانه، جعبه های رایگان پیدا کنید!

کارتن های بزرگ که بتوانید وسایل را در آنها بسته بندی کنید به صورت رایگان در برخی از فروشگاه‌ ها و هایپر مارکت های بزرگ وجود دارد. اگر این چنین فروشگاه هایی در نزدیکی محل شما وجود دارند می توانید با صاحب فروشگاه صحبت کنید و کارتن ها را از آنجا رایگان بردارید.

کارتن هایی که برای بسته بندی مواد غذایی و محصولات سلولزی بوده اند، ضخامت مناسبی دارند. و برای بسته‌بندی ایده‌آل هستند. این مسئله‌ای است که خانواده‌ها کمتر از آن مطلع هستند. این هم به عنوان دومین مورد از فوت و فن های اسباب کشی سریع در خاطر شما بماند.

3-از وعده های غذایی آماده استفاده کنید یا در رستوران غذا بخورید

شاید کمی عجیب باشد اما حقیقت دارد! یکی از فوت و فن های اسباب کشی سریع این است که زمانی که در حال بسته‌ بندی لوازم آشپزخانه هستید، فرصت این را ندارید که آشپزی کنید. یا مواد غذایی تازه تهیه کنید. بهترین راهکار این است. که بر روی بسته بندی لوازم آشپزخانه برنامه‌ریزی داشته باشید تا سریعتر، کارها به پایان برسد.

در این خصوص لازم است که وعده های غذایی آماده را میل کنید. حتی می توانید از غذاهای منجمد استفاده کنید. که در مایکروفر به راحتی تهیه می‌شوند. از غذاهای ساده نظیر ماست یا لبنیات برای وعده‌های شب استفاده کنید.


4- بسته بندی لوازم و وسایل شخصی

یکی از مهمترین فوت و فن های اسباب کشی سریع این است. که شما بتوانید لوازم و وسایل شخصی با اندازه های کوچک تر را جدا کنید و به صورت اصولی در بسته بندی ها قرار دهید.

برای این لوازم، کیف های کوچک یا جعبه های جمع و جور توصیه می شود. لباس ها، لوازم آرایشی، شارژر، لوازم اصلاح، برخی از ابزار آلات، نمونه هایی از لوازم و وسایل شخصی هستند. که در داخل یک کیف کوچک هم در اتومبیل شخصی قابل حمل می باشند. به جای اینکه این لوازم را در بسته های بزرگ و انباشته شده پشت کامیون حمل کنید. آن را در خودروی شخصی خود بگذارید.

5-حمل و نقل وسایل با توجه به ابعاد و اندازه های بسته ها

یکی از دیگر از مهمترین فوت و فن های اسباب کشی سریع، در نظر گرفتن ابعاد و اندازه های بسته ها است. وسایل بزرگ را در یک قسمت قرار دهید. و وسایل متوسط و بسته بندی های کوچکتر را در قسمت دیگر در کنار هم بگذارید. اگر اینگونه عمل کنید بهتر می توانید. تصمیم بگیرید که کدام وسایل با کامیون حمل شوند. و کدام وسایل با وانت یا خودروی شخصی.

این کار در حقیقت یک برنامه‌ ریزی برای حمل و نقل و جابجایی بسته ها است. به این ترتیب، اگر قرار باشد از شرکت خدمات حمل و نقل اسباب و وسایل استفاده کنید، آنها بهتر می توانند خودروی مناسب را اعزام کنند.

فنون اسباب کشی سریع

از طرف دیگر با اجرای فوت و فن های اسباب کشی سریع در این قسمت، مدیریت هزینه های حمل و نقل هم بهتر انجام می شود. شرکت های خدمات حمل و نقل و اسباب کشی، یک تعرفه خاصی برای مسافت و حمل و نقل بار دارند. اگر شما بسته بندی ها را تفکیک کرده باشید مشخص می شود که کدام بسته ها باید توسط شرکت باربری حمل شود؛ بنابراین تخمین هزینه کار سختی نیست.

برای خانواده هایی که به دنبال کاهش هزینه‌های حمل و نقل هستند بهتر است. بسته های بزرگ را با خودروهای شرکتی حمل کنند. و بسته های کوچکتر را داخل خودروی شخصی بگذارند.

مهمترین فوت و فن های اسباب کشی سریع در مرحله بسته بندی


اکنون که با مهمترین فوت و فن های اسباب کشی سریع قبل از بسته بندی لوازم و وسایل آشنا شدید در این قسمت لازم است بدانید که هنگامی که در حال بسته‌بندی هستید باید به چه نکاتی توجه کنید.

یکی از مهمترین مشکلاتی که در این مراحل وجود دارد این است که شما نمی دانید چه وسایلی را در کدام بسته قرار داده اید! شاید بارها در میان لوازم و وسایل به دنبال یک چیز خاص باشید و مجبور می شوید بسته‌ها را مدام خالی کنید. برای این که گرفتار این بی‌نظمی و سردرگمی نشوید، نکات زیر را به خاطر بسپارید:

1-استفاده از کدگذاری و رنگ ها

یکی از بهترین فوت و فن های اسباب کشی سریع، استفاده از کدگذاری و رنگ ها برای بسته بندی های مختلف است. برای اینکه جعبه ها و بسته ها منظم باشند. و شما دقیقاً بدانید که کدام وسیله در چه جعبه ای قرار گرفته است، از کدگذاری استفاده کنید.

این راهکار به شما می گوید به طور مثال در جعبه ای که با رنگ زرد علامت گذاری شده. یا عدد خاصی روی آن نوشته شده. لوازم شکستنی و فنجان ها قرار دارد. در مقابل، جعبه ای که به طور مثال با رنگ قرمز علامت گذاری شده، حاوی کتاب ها و مجله ها می باشد.

اگر این کار را نکنید زمانی که بسته ها به آپارتمان جدید منتقل می شوند نمی دانید. که کدام بسته به کدام وسایل اختصاص دارد. این راهکار نشان می دهد. که محتویات کارتن های بسته بندی چه چیزهایی هستند.

فنون اسباب کشی سریع

اگر فوت و فن های اسباب کشی سریع را با کدگذاری دنبال کنید، زمانی که کارگران در حال تخلیه بار هستند بسته ها را می‌توانند در محل خود قرار دهند. به طور مثال آنها می دانند کدام جعبه باید به آشپزخانه منتقل شود. در این راستا، کارتن های حاوی روزنامه ها، مجله ها یا کتاب‌ها به اتاق مطالعه یا سالن نشیمن منتقل خواهند شد.

یکی دیگر از فوت و فن های اسباب کشی سریع در این قسمت این است. که تعداد موجودی هر کارتون یا بسته را مشخص کنید. مثلاً “در این جعبه تعداد ۵۰ کتاب قرار دارد”؛ یا “در این کارتن، سرویس کامل غذاخوری به رنگ آبی وجود دارد.” این هم یکی از راهکارهای کاربردی در نوع خودش محسوب می شود.

2-برای کارتون های بسته بندی، دسته ایجاد کنید

به عنوان یکی از فوت و فن های اسباب کشی سریع، لازم است بدانید. که اگر برای کارتن های بسته بندی دسته هایی را ایجاد کنید، کار شما برای حمل و نقل راحت تر می شود.

به طور معمول، جعبه ها هیچ دسته ای ندارند. که شما آنها را از روی زمین بلند کنید. یک چاقو یا کاتر بردارید و قسمت بالای جعبه در دو طرف دیواره را به اندازه یک مستطیل یا مثلث کوچک برش بزنید. به این ترتیب اگر کف جعبه محکم باشد، کافیست دو طرف این دسته را بگیرید. و به راحتی کارتن ها را از روی زمین بلند کنید. این یکی از راهکارهای کاربردی و فوت و فن های اسباب کشی سریع است.

فوت و فن های اسباب کشی سریع پس از نقل مکان به منزل جدید

تا به اینجای مطلب با مهمترین فوت و فن های اسباب کشی سریع آشنا شدید. حتماً متوجه هستید که تا چه میزان این راهکارها می‌توانند برای شما مفید باشند. پس از اینکه به منزل جدید نقل مکان کردید، باز هم می توانید از ساده ترین روش ها استفاده کنید. تا اسباب و وسایل خود را سریعتر بچینید.

برای اینکه در میان لوازم و وسایل سردرگم نشوید و جعبه های خالی شما را آزار ندهند. به جای اینکه تمام وسایل را در منزل تخلیه کنید، بهتر است. طبق هر کدگذاری که قبلاً انجام داده اید، لوازم همان قسمت را به نوبت بچینید.

برای استراحت کردن وقت بگذارید. اگر خسته شوید نمی توانید. وسایل را آنطور که باید بچینید. یک فنجان چای بنوشید یا موسیقی مورد علاقه خود را گوش کنید. حتی می توانید در محله اطراف قدم بزنید و مجدداً طرح چیدن لوازم را ادامه دهید. به شما اطمینان می دهیم. که با اجرای فوت و فن های اسباب کشی سریع از فرایند اسباب کشی لذت می برید. و پس از چیدن وسایل، احساس خوشایندی خواهید داشت.

سخن پایانی

مهمترین فوت و فن های اسباب کشی سریع به شما می‌گوید زمانی که می‌خواهید به منزل نو نقل مکان کنید. چه نکاتی را رعایت کنید. یکی از قسمت های مهم اسباب کشی، انتخاب مجموعه های خدمات حمل و نقل اسباب و لوازم منزل است. این مسئله به اندازه خود فرآیند اسباب‌کشی اهمیت دارد.

با مراجعه به سایت باربری ممتاز مازندران به آدرس https://momtazbarbari.ir و با استفاده از امکانات این مجموعه از یک اسباب کشی مطمئن و راحت بهره ببرید.

باربری تمام کار در نوشهر

تیم باربری ممتاز بار همیشه پاسخگو و شنیدار نظرات و انتقادات شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات باربری ممتاز مازندران

حمل بار و اثاث |باربری مازندران

” با کمک باربری ممتاز بار مازندران بهترین اسباب کشی را داشته باشید “

09114254890

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن