تجهیزات مورد نیاز بسته بندی اثاثیه|باربری ممتاز

باربری با کیفیت در بابل

تجهیزات مورد نیاز بسته بندی اثاثیه

تجهیزات مورد نیاز بسته بندی اثاثیه| باربری ممتاز با توجه به اینکه در دنیای امروز تعداد و حجم اثاثیه منزل زیاد شده و شرایط ساختمان ها تغییر کرده. امکان اسباب کشی به صورت شخصی وجود ندارد و در صورت تمایل به انجام اینکار، دشواری های زیادی را برای افراد به همراه دارد. شرکت های باربری با ارائه انواع خدمات از جمله بسته بندی و حمل بار این کار را برای افراد راحت تر کرده. و با هزینه ای مناسب می توانند. فشارهای عصبی و جسمی اسباب کشی را از خود دور کنند. یکی از مهمترین بخش های اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه می باشد. که اهمیت آن در زمان جابجایی به دلایل زیر می باشد:

• درست بسته بندی کردن از لوازم محافظت می کند و به آنها صدمه ای وارد نمی شود.

• بسته بندی صحیح لوازم باعث جلوگیری از ایجاد اختلال در حمل بار و افزایش سرعت جابجایی می شود.

• نظم و ترتیب در بسته بندی باعث جلوگیری از سردرگمی در زمان باز کردن کارتن ها می شود.

• اگر لوازم مرتب و به خوبی بسته بندی شوند، حجم کلی لوازم کاهش یافته و ممکن است ماشین کوچکتری نیاز باشد.

باربری مازندران

بیشتر بخوانید:


باربری آمل شبانه روزی |ممتازبار

باربری و اسباب کشی تمام کار | ممتازباربری

باربری و اثاثکشی مدرن در بابل | ممتازباربری

باربری و اسبابکشی در ساری |ممتازباربری

تجهیزات مورد نیاز بسته بندی اثاثیه

بسته بندی اثاثیه

ارائه خدمات بسته بندی لوازم منزل و اداری توسط شرکت های باربری توسط کارگران متخصص و باسابقه انجام می شود. که برای انجام این کار آموزش دیده اند. این نوع بسته بندی باعث محافظت از لوازم در برابر فشارهای بیرونی در زمان قرارگیری در خودرو و در زمان حمل بار شده .و همچنین فشاری که لوازم داخلی به هم وارد می کنند را کم می کند؛ بسته بندی اصولی لوازم در مسیرهای طولانی به خصوص زمان حمل بار به شهرستان بیشتر اهمیت پیدا می کند.

مهمترین تجهیزاتی که برای بسته بندی لوازم توسط شرکت باربری تیک بار استفاده می شود به شرح زیرند:

• کارتن های بسته بندی: کارتن های بسته بندی در سایزها و ضخامت های مختلفی موجودند. که برای انواع لوازم خانگی استفاده می شوند. در زمان اسباب کشی معمولا از کارتن های 3لایه و 5لایه استفاده می شود.

کارتن رگال دار یا کارتن لباس: همانطور که از نامش پیداست این کارتن ها مخصوص قرارگیری لباس های رسمی هستند و مزیت آنها عدم ورود فشار زیاد و چروک شدن لباس ها می باشد.

استرچ رپ و بابل رپ: استرچ رپ پلاستیکی با خاصیت کشی می باشد که برای جلوگیری از آسیب دیدن. و ایجاد خط و خراش بر روی لوازم بزرگ مانند مبلمان استفاده می شود. بابل رپ نیزنایلون حباب دار می باشد. که از صدمه دیدن لوازم به خصوص لوازم شکستنی در داخل کارتن ها و برخی لوازم بزرگ جلوگیری می کند.

تجهیزات مورد نیاز بسته بندی اثاثیه

تجهیزات مورد نیاز بسته بندی اثاثیه

چسب: بعد از پر شدن هر کارتن نیاز به یک چسب قوی و پهن می باشد تا از بسته بودن. درب کارتن ها و بیرون نریختن لوازم اطمینان حاصل کنید.

ماژیک و برچسب: نوشتن محتویات یک کارتن یا نوع لوازمی که داخل آن وجود دارد بر روی آن یا توسط یک برچسب می تواند. در زمان باز کردن کارتن ها در زمان صرفه جویی کند. همچنین کارگران در حین حمل بار برای لوازم شکستنی و باارزش احتیاط بیشتری به خرج می دهند.

ساک های زیپ دار: این نوع ساک ها معمولا برای حمل راحت تر رختخواب و لباس های خانگی استفاده می شود.

Hand Truck: یک وسیله چرخدار برای حمل بار به خصوص کارتن ها می باشد که در زمان بار زدن. ماشین یا تخلیه از آن استفاده می شود و زمان باربری را کاهش می دهد.

تمامی این لوازم و حتی لوازم جزئی دیگری مانند روزنامه، فوم و نایلون برای پر کردن. فضای خالی بین کارتن ها و … برای ارائه بهترین خدمات بسته بندی در ممتاز باربری بکار گرفته می شود و صرفه جویی در زمان و سلامت لوازم شما را تضمین می کند.

تیم باربری ممتاز بار همیشه پاسخگو و شنیدار نظرات و انتقادات شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات باربری ممتاز مازندران

حمل بار و اثاث |باربری مازندران

” با کمک باربری ممتاز بار مازندران بهترین اسباب کشی را داشته باشید “

09114254890

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن