باربری تمام کار در بابل |ممتاز

باربری تمام کار در بابل

باربری تمام کار در بابل | شاید فکر کردن به اسباب کشی بتواند رویای شیرین رفتن به خانه جدید را با تمام حس های های خوب و لذت بخش به کلی از بین ببرد و آن را به یک کابوس وحشتناک تبدیل کند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم نکات و ترفندهای جالب و کاربردی را در این مقاله برای شما عزیزان بیاوریم تا بتوانید با این ترفند های جالب از سختی اسباب کشی کم کنید.با ما همراه باشید تا با دانستن این ترفندها یک اسباب کشی بدون دغدغه را تجربه نمایید.

بسته بندی لوازم و وسایل اداری شرکت ها، سازمان ها و اداره ها یکی از مهم ترین خدمات شرکت های باربری  در زمینه امور جابجایی و اسباب کشی است. بسته بندی بار و لوازم شرکت ها و اداره ها از جمله نحوه بسته بندی مبلمان اداری و سایر لوازم و تجهیزات اداری که هر کدام به نوبه خود دارای اهمیت می باشد.

بیشتر بخوانید:

بسیاری از شرکت ها و موسسات این روزها اقدام به جابجایی و اسباب کشی می کنند. از این رو اسباب کشی شرکت ها، اداره ها و موسسات نیاز به مهارت خاصی دارد که کارگران شرکت های اتوبار تهران که سال ها در زمینه باربری شرکت ها و یا سایر نهادهای حقوقی مهارت و تجربه دارند، می توانند از عهده آن برآیند. 

پرسنل اتوبار ممتاز جهت بسته بندی این نهادها نکات و موارد متعددی را باید رعایت کنند و در نظر بگیرند. به یاد داشته باشید که چه از خدمات شرکت های اتوبار در این زمینه استفاده کنید و یا خودتان به همراه همکاران تان این کار را انجام دهید، در هر صورت هر چه بسته بندی دقیق تر و بهتر انجام شده باشد، در نهایت اسباب کشی و جابجایی به محل جدید راحت تر و آسان تر صورت گرفته و از طرف دیگر لوازم شرکت و یا موسسه شما به سلامت به محل جدید انتقال پیدا می کنند.

باربری تمام کار در بابل

باربری تمام کار

موارد مهم در باربری :

• سرعت کار 
• جمع آوری و بسته بندی به موقع لوازم شکستنی
• استفاده از بهترین کارتن بسته بندی برای اسباب کشی 
• پر کردن فضای خالی درون جعبه و کارتن های اسباب کشی با فوم های مخصوص
• بکاربردن دقت لازم جهت بسته بندی وسایل و تجهیزات کامپیوتری و الکترونیک  
• احتیاط در بسته بندی و آماده سازی گل و گیاه جهت اسباب کشی
• بکارگیری تمهیدات لازم جهت گم نشدن و یا آسیب ندیدن وسایل در زمان بسته بندی
• جدا کردن وسایل ظریف و شکستنی
• تخلیه فایل ها و پوشه ها با دقت

نکته های مهم قبل ازاسباب کشی :

1.تهیه کارتن اسباب کشی

باربری تمام کار در بابل | مهم ترین امر در اسباب کشی ، حفظ سلامت وسایل در طول اسباب کشی است که با استفاده از کارتن های مخصوص اسباب کشی بوجود می‌آید. حتما شما هم با این جمله موافقید : ” تلخ ترین قسمت اسباب کشی زمانی است که با شکستن یک وسیله مواجه شوید “.

باربری تمام کار در بابل

سختی های اسباب کشی زمانی تکمیل می شود. که به ناگهان با یک وسیله شکسته یا یک وسیله برقی آب گرفته مواجه می شوید . اما با دانستن اصول بسته بندی در اسباب کشی می شود تا حد زیادی از این حادثه جلوگیری کرد. کارتن بسته بندی تاثیر بسزایی در محافظت از وسایل شکستنی دارند.

2.خانه جدید را قبل از انتقال کارتن ها تمیز کنید

در این قسمت از مقاله راهنمای اسباب کشی توصیه می کنیم. حتما یک یا دو روز قبل از اسباب کشی از تمیزی خانه جدید مطمئن شوید.

اگر با وسایلتان به خانه جدید بروید و بعد از چیدن وسایل در منزل جدید بخواهید به تمیز کردن خانه بپردازید. خستگی حاصل از اسباب کشی را دوبرار کرده اید. و باید سطح هر شی را به طور جداگانه تمیز کنید که این کار خود از انتقال اسباب نیز سخت تر می باشد.

البته اشکالی ندارد اگر در روز اسباب کشی هم به تمیز کردن خانه جدید بپردازید اما بسیار ناراحت کننده است. که هنگام چیدن وسایل با گردوغبار و کثیفی خانه جدیدتان مواجه شوید.

3.وسایل را قبل از بسته بندی تمیز کنید

گردگیری و تمیز کردن وسایل قبل از جابه جایی باعث می شود. زمانی که در خانه جدید درحال باز کردن بسته بندی اثاث خود هستید حس راحتی ای به شما منتقل شود .

همچنین احساس می کنید که تمام وسایل نو و دست نخورده می باشند. این کار را می توانید دو یا سه روز قبل از اسباب کشی شروع کنید.

شاید فکر کنید تمیز کردن وسایل منزل یک نکته پیش پا افتاده باشد اما زمانی به اهمیت آن پی می برید. که در خانه جدید در حال باز کردن بسته بندی ها می باشید و سپس یک حس فوق العاده به شما منتقل می شود.

5. وسایلتان را دسته بندی کنید

باربری تمام کار در بابل | برای صرفه جویی در زمانتان بهتر است. از همان ابتدا موقع بسته بندی کردن وسایلتان را دسته بندی کنید . با این کار هنگام باز کردن بسته بندی ها دچار سردرگمی کمتری میشوید. این دسته بندی ها را می توانید بر اساس نوع وسایل و جایی که قرار است. در خانه جدیدتان قرار بگیرند ، انجام دهید.

6. فضای خالی درون کارتن ها را پر کنید

این مورد برای زمانی است که کارتن های اسباب کشی دچار ضربه می شوند. فضای خالی را می توانید با نایلون حباب دار , پارچه یا روزنامه استفاده کنید.

باربری تمام کار در بابل

باربری تمام کار در بابل

در پایان، شما هم اگر قصد اسباب کشی و جابجایی منزل و محل کار خود دارید می توانید. با اعتماد به ما از خدمات ما در این زمینه و همچنین کلیه امور باربری در مازندران ، بهره مند شوید. ما در شمال بار، آماده ایم تا در هر زمان با بیشترین سرعت و کیفیت بالا بسته بندی وسایل اداری منزل و محل کار شما را انجام دهیم. 

تیم باربری ممتاز بار همیشه پاسخگو و شنیدار نظرات و انتقادات شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات باربری ممتاز مازندران

حمل بار و اثاث |باربری مازندران

” با کمک باربری ممتاز بار مازندران بهترین اسباب کشی را داشته باشید “

09114254890

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن