باربری تمام کار در آمل | ممتازباربری

باربری تمام کار در آمل | شرکت اتوبار و باربری ممتازباربری، از ابتدای تاسیس در مناطق مختلف مازندران در زمینه های باربری ، حمل بار به شهرستان ها، خدمت اسباب کشی (حمل و جابجایی اثاثیه) ، خدمات بسته بندی و سایر خدمات مشابه در این زمینه ها فعال بوده و با داشتن شعبه های مختلف در مناطق مختلف مازندران، همراه تلاش دارد که با بهترین کیفیت در خدمت مشتریان گرامی باشد. 

ما در این زمینه افتخار داریم. که در اسرع وقت توانسته ایم انتظارات مشتریان خود را در مناطقی که در آنها دارای دفتر و شعبه هستیم، برآورده کنیم. یکی از بخش های مهم شرکت باربری ممتازباربری، بخش باربری برون شهری است. که یکی از فعال ترین و پرطرفدارترین ارائه دهندگان خدمات باربری و اتوبار به شمار می رود. 
در حال حاضر شرکت های متعددی در زمینه خدمات باربری و اثاث کشی مشغول فعالیت هستند، اما سئوال اینجاست که در زمان ارائه خدمات حمل اثاثیه و اسباب کشی تا چه حدی می توانند. انتظارات مشتریان را برآورده کنند. و آیا همه لوازم منزل و اجناس را با دقت و کیفیت بالا و بدون وارد کردن هیچ گونه خسارتی، می توانند به مقصد برسانند. و با رعایت اصول اثاث کشی  رضایت مشتری را بطور کامل بدست بیاوردند ؟

باربری تمام کار در آمل

باربری تمام کار در آمل

بهترین روش های بسته بندی اثاث منزل

باربری تمام کار در آمل | اینکه برای جابجایی لوازم منزل و ورود به خانه جدید در کنار هیجان کمی اضطراب نیز داشته باشید، کاملا طبیعی است. هر تغییری همواره با استرس همراه است و تغییر منزل و جابجایی وسایل منزل قدیمی نیز از این امر مستثنا نیست. بخشی از این اضطراب مربوط به امنیت لوازم، آسیب نرسیدن. و حمل ایمن به آنها می شود و بخشی دیگر نیز به چگونگیی بسته بندی اسباب منزل که علاوه بر اینکه احتمال آسیب را کم کند، باز کردن و چیدن در منزل جدید نیز براحتی قابل انجام باشد. این امر در مورد جابجایی لوازم دفتر و شرکت ها نیز کاملا صادق است. 

از حجم لوازم منزل خود کم کنید:

واقعیت این است که اثاث کشی چیزی نیست که معمولا غیر منتظره اتفاق بیافتد. و غالبا چند هفته یا چند ماه برای بسته بندی و برنامه ریزی برای روز اصلی حمل وسایل منزل یا محل کار زمان وجود دارد. بهترین کاری که می توانید در این زمان انجام دهید این است که از حجم اثاث خود بکاهید. لوازمی که مدت هاست استفاده نکرده اید را دور بریزید یا اهدا کنید.

همه این کارها را می توانید با رخت خواب کهنه، لباس های قدیمی، ظروف قدیمی که مدت هاست استفاده ای از آن نکرده اید و … انجام دهید. با این کار، تمرکز خود را به حمل و بسته بندی وسایل مهم منزل معطوف خواهید کرد. سعی کنید تا حد امکان کارتن و جعبه های کمتری در روز اثاث کشی جابجا شود تا از این طریق هم سرعت بسته بندی، حمل و چیدمان لوازم در منزل یا دفتر جدید را بالا ببرید. و هم حفظ امنیت آنها را راحت تر نمایید. 

به کارتن های بسته بندی اثاثیه خود برچسب بزنید:

مطمئنا در روز اسباب کشی و روزهای بعد از آن نیاز دارید. که کارتن خاصی را پیدا کنید، چیزی از داخل آن کم یا زیاد نمایید. پیدا کردن یک جعبه و بسته در میان انبوهی از از جبعه ها و کارتن ها کار راحتی نیست. بجای آنکه تک تک کارتن ها را باز کنید تا ببینید داخل آنها چه چیزی گذاشته اید. راه بهتر این است که روی کارتن ها برچسب بزنید. در این برچسب ها دو مورد را ذکر کنید:

• لوازم داخل کارتن
• محل قرار گیری جعبه (آشپرخانه، سالن پذیرایی، اتاق خواب 1 ، 2 و …)

این برچسب ها را در چهار طرف کارتن و بخصوص روی کارتن قرار دهید تا در تمام مراحل حمل اثاث قابل رویت باشد.

لوازم مهم و ضروری را آخر از همه جمع کنید:

بسیار مهم است که غیر از بسته بندی اسباب منزل یا اداره و شیوه حمل آنها به روز اثاث کشی و باز کردن آنها در محل جدید نیز فکر کنید. اینکه پس از یک روز سخت نتوانید لوازم ضروری خود یا کودکان خود مانند مسواک، شارژهای موبایل، وسایل شوینده حمام و … را پیدا کنید اصلا خوشایند نیست. بهتر است این گونه لوازم را آخر از همه بسته بندی کنید. و در صورت امکان درون خودرو خود قرارشان دهید. به این ترتیب هم هنگام خالی کردن در زیر بارهای دیگر گم نمی شوند. و هم دسترسی به آنها بسیار راحت تر خواهد بود.

ترتیب بسته بندی و حمل اسباب منزل را رعایت کنید:

برای شیوه و ترتیب حمل بار بهترین کار مشورت با کارشناسان اتوبار ممتاز است. تا بتوانید از تجربه آنها در حمل و جابجایی اسباب منزل کمک بگیرید. در کل بهترین روش این است که ابتدا لوازم و وسایل بزرگتر را به ماشین حمل بار انتقال دهید. و پس از آن لوازم و کارتن های کوچکتر داخل ماشین حمل بار چیده شود. به این ترتیب هنگام خالی کردن بار، کارتن ها و لوازم شخصی دم دست تر هستند و قبل از همه وارد منزل یا محل کار جدید می شوند. و به این ترتیب راحت تر می توانید آنها را جابجا کنید. و در محل های مخصوص به خود قرار دهید. 

باربری تمام کار در آمل

باربری تمام کار

تیم باربری ممتاز بار همیشه پاسخگو و شنیدار نظرات و انتقادات شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات باربری ممتاز مازندران

حمل بار و اثاث |باربری مازندران

” با کمک باربری ممتاز بار مازندران بهترین اسباب کشی را داشته باشید “

09114254890

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن