اثاث کشی و باربری بین شهری در مازندران

باربری با کیفیت در بابل

باربری بین شهری _ ممتاز باربری با بهره‌گیری از کادری مجرب و سیستم حمل و نقل به روز آماده. ارائه خدمات باربری در هر ساعت از شبانه روز در سطح مازندران می‌باشد.

ممتاز باربری مازندران خدمات خود را محدود به یک شهر نکرده و تمامی خدمات مربوطه را در سطح مازندران با قیمتی مناسب و کیفیتی خوب ارائه می‌نمای.

حمل خورده بار بین شهری

امروزه مردم به دلیل مشغله های فراوان و ترافیک ، برای حمل خرده بار به شهرستان نمی توانند به راحتی به اداره پست مراجعه کنند.و مرسوله خود را پست کنند. همچنین در هنگام ارسال در جریان وضعیت بسته خود قرار نمی گیرند. برای رفع این مشکل و معضل. شرکت های حمل و نقل آنلاین زیادی به وجود آمده اند. که دارای اپلیکیشن و سایت هستند. به راحتی و بدون خارج شدن از منزل یا محل کار خود می توانید سفارش ثبت کنید .

معمولا حمل خرده بار بین شهری به چند روش انجام می گیرد که تفاوت این روش ها در نوع تحویل و نحوه ارسال بار می باشد.


خدمات وانت سایپا

یکی از خدمات ممتاز باربری حمل و نقل بار توسط وانت بار و یا سایپا می‌باشد. این گزینه بیشتر برای کسانی مناسب است که دارای خانه دانشجویی و یا اداره با وسایل کم هستند.


ارائه خدمات کامیونت

بهترین و مجهزترین کامیونهای حمل بار در اختیار ممتاز باربری است لذا این شرکت توانایی حمل بار را در هر مقیاسی در سطح شهر و بین شهری دارا می‌باشد.

باربری بین شهری


بیمه رایگان

ممتاز باربری برای همه وسائل و اثاث خدمات بیمه کالا و باربری به صورت رایگان ارائه میدهد تا در صورت وارد شدن هرگونه صدمه احتمالی به اسباب و اثاث، جبران خسارت نماید.


ارائه خدمات شبانه روزی و 24 ساعته

پرسنل ممتاز باربری خود را موظف میداند که کلیه خدمات خود را در 24 ساعت شبانه روز و تمام هفته حتی ایام تعطیل در سطح مازندران در اختیار مشتریان خود قرار دهد.


حمل وسایل سنگین

نگران حمل وسایل سنگین منزل و یا دفتر کار خود نباشید. ممتاز باربری حمل وسایلی مانند گاو صندوق ویا پیانو را به بهترین نحو ممکن و کمترین هزینه برای شما انجام می‌دهد.

شرکت ممتازباربری با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی بارتان را به سلامت و بدون هیچ گونه آسیبی تخلیه ، حمل و حتی چیدمان می کند.

همین حالا با ما در تماس باشید تا شما را در این امر راهنمایی کنیم.

نرخ باربری بین شهری چگونه محاسبه می شود ؟

با توجه به اینکه مسیر ها متفاوت هست و مسافت های مختلفی دارند . بسته به وسیله جا یه جایی بار بین شهری هزینه ها متفاوت هست. جهت اطلاع دقیق و کامل برای باربری برون شهری کافی هست با تلفن 09114254890تماس بگیرید.

با توجه به مسیر طولانی در باربری بین شهری امنیت و تحویل صحیح لوازم تضمین می شود؟

رانندگان ما حرفه ای و با تجربه هستند. همچنین با دقت کافی در انتخاب بهترین راننده برای باربری بین شهری ، رانندگان ما از توانایی و قدرت کافی بدنی برخوردار هستند .

باربری تمام کار در نوشهر

تیم باربری ممتاز بار همیشه پاسخگو و شنیدار نظرات و انتقادات شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات باربری ممتاز مازندران

حمل بار و اثاث |باربری مازندران

” با کمک باربری ممتاز بار مازندران بهترین اسباب کشی را داشته باشید “

09114254890

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن