چگونه با خیال راحت در کرونا اسباب کشی کنیم| باربری ممتاز

اسباب کشی با خیال راحت در کرونا

اسباب کشی با خیال راحت در کرونا

اسباب کشی با خیال راحت در کرونا باربری ممتاز اسباب کشی در کرونا را می‌توان به آسان‌ترین شکل و مطمئن‌ترین حالت انجام داد اگر تمام پروتکل‌های مربوط به کرونا و اسباب کشی را رعایت کنیم. اسباب کشی در روزهای عادی هم جز مواردی است که بسیاری افراد آن را دوست ندارند. جمع آوری تمام وسایل و اثاثیه خانه، بسته بندی، حمل به مکان جدید و سپس چیدمان دوباره آنها کاری است که چندین روز را به خود اختصاص می‌دهد و این طولانی شدن باعث خستگی بدن و بی حوصلگی برای اعضای خانواده می‌شود. اما اسباب کشی در کرونا همراه با انجام نکات بهداشتی ساده سلامتی ما را تضمین می‌کنند.

اسباب کشی در کرونا تفاوت کمی با اسباب کشی در زمان‌های قبل دارد. البته رعایت نکات ایمنی و بهداشتی چه در زمان کرونا و چه در زمان عادی برای حفظ سلامتی ما بهتر است، و بهتر است آنها را همیشه انجام دهیم. زیرا در اسباب کشی به دلیل رفت و آمد و جا به جایی وسیله‌ها گرد و غبار در هوا پراکنده می‌شود و حساسیت‌هایی را به وجود می‌آورد. استخدام افرادی که پروتکل‌های جلوگیری از کرونا را رعایت می‌کنند کمک بزرگی به خانواده‌ها برای اسباب کشی است. اما بهتر است قبل از استخدام این افراد از سلامتی آنها اطمینان حاصل کنید.

باربری مازندران

مطالب بیشتر:

باربری و اثاثکشی حرفه ای در بهشهر

اسبابکشی بصورت تمام وقت در ساری

اثاث کشی 24ساعته در مازندران | ممتازباربری

باربری و اثاثکشی مقرون بصرفه در بابلسر | ممتازباربری


حمل اثاثیه منزل در کرونا

برای اسباب کشی درکرونا باید به نکات بهداشتی برای سلامتی توجه ویژه داشت، زیرا دلیل تعداد زیاد اشیا و وسیله احتمال انتقال ویروس از یک وسیله به وسیله‌ی دیگر حین جا به جایی ممکن است. برای اسباب کشی در کرونا بهتر است بچه‌ها و افراد میانسال دخالتی نداشته باشند و حتی الامکان در محیط اسباب کشی قرار نگیرند، تا در معرض ویروس احتمالی قرار نگیرند.

قبل از ورود به محل جدید تمام نقاط را ضدعفونی کنید. افراد هنگام اسباب کشی باید لباس مخصوص به تن داشته باشند و تمام نکات بهداشتی را رعایت کنند. استفاده از دستکش و ماسک یک مورد بسیار ضروری در زمان اسباب کشی در کرونا است. بهتر است هنگام اسباب کشی از خوردن و آشامیدن پرهیز کرد. هنگام جا به جایی اشیا بهتر است آنها را به صورتمان نزدیک نکنیم. بهتر است هر کسی قسمت مربوط به خود را انجام دهد تا تداخل در رفت و آمد ها ایجاد نشود و فاصله‌ی اجتماعی رعایت شود.

بعد از اتمام اسباب کشی تمام تجهیزات استفاده شده و محل را ضدعفونی کنید و وسیله‌های قابل شستشو را با مواد مخصوص بشویید. تجهیزاتی که قابل شست و شو نیستند را با الکل ضدعفونی کنید. اسباب کشی در کرونا هزینه‌های اضافی نسبت به زمان عادی دارد اما این هزینه‌ها در مقابل سلامتی اعضای خانواده خیلی بی مقدار است. پلاستیک حباب دار باعث حفظ وسایل در هنگام اسباب کشی می‌شود، برای تهیه پلاستیک حبابدار به لینک قبل مراجعه کنید.

اسباب کشی با خیال راحت در کرونا

اسباب کشی با خیال راحت در کرونا

پروتکل‌های استفاده از کارتن اسباب کشی

اسباب کشی بدون کارتن اسباب کشی کاری بسیار مشکل است بسته بندی وسیله‌ها در کارتن بهترین کاری است که در اسباب کشی می‌شود انجام داد. در شرایط شیوع کرونا باید پروتکل‌های استفاده از کارتن برای اسباب کشی را رعایت کنیم. یکی از این پروتکل‌ها استفاده از کارتن نو برای اسباب کشی است، زیرا با این کار دیگر نیاز نیست نگران آلوده بودن کارتن‌ها باشیم.

از طرفی کارتن‌ها به دلیل جنس آنها قابل ضد عفونی کردن با مایعات نیستند، پس تا جایی که ممکن است باید بقیه وسیله‌ها را ضد عفونی کرد تا احتمال پخش شدن ویروس کمتر شود. بعد از بسته بندی اشیا ضد عفونی شده و قرار دادن آنها درون کارتن‌ها و بستن کارتن‌ها آنها را با سلفون یا نایلون کاور کنیم، با این کار بعد از حمل و جا به جایی می‌توان کارتن‌ها را با الکل ضدعفونی کرد تا اگر در هنگام جا به جایی به ویروس آلوده شده باشند، پاک شوند.

پروتکل‌های استفاده از پلاستیک حبابدار

استفاده از پلاستیک حبابدار یکی از بهترین گزینه‌ها برای اسباب کشی در کرونا است. این نایلون‌ها علاوه بر محافظت از وسیله‌ها و اشیا به راحتی قابل ضدعفونی و شست و شو هستند و این ویژگی باعث شده کاربرد آنها در ایام شیوع کرونا بیشتر شود. بهتر است با هزینه کردن و خرید تجهیزات نو از قبیل کارتن و پلاستیک‌های حبابدار نو سلامتی خود و خانواده خود را تضمین کنید.


خلاصه نکات این مطلب

سلامتی مهمترین دارایی هر انسان است که با هیچ چیز دیگری قابل معاوضه نیست. اکنون که با شیوع بیماری کرونا تمام کارهای روزانه و عادی ما با مشکل روبرو است. اسباب کشی سخت‌تر از روزهای قبل است و باید در نظر داشت. که این کار با حجم وسیعی از اشیا و جا به جایی چقدر مشکل تر می‌شود و احتمال پخش شدن ویروس را بیشتر می‌کند. اما برای انجام هر کاری اگر نکات بهداشتی و ایمنی آن به درستی انجام شود. جای هیچ نگرانی نیست، اسباب کشی در کرونا هم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی کاری راحت و آسان است. کافی است اصول بهداشتی را با دقت رعایت کنیم تا خود و دیگران از این بیماری در امان باشیم. از جمله نکات بسیار مهم که رعایت آنها بسیار حیاتی و ضروری است. باید به موارد زیر اشاره کرد:

  • ضد عفونی کردن اشیا قبل از بسته بندی
  • ضد عفونی مکان جدید قبل ورود
  • ضد عفونی کردن مکان بعد از تخلیه
  • استخدام افراد متخصص و بامسئولیت
  • استفاده از وسیله‌ی نقلیه مطمئن
  • تهیه مواد ضد عفونی و ماسک و دستکش به مقدار کافی
  • پوشش مناسب برای افراد که اثاثیه‌ها را حمل می‌کنند.
  • استفاده از کارتن‌های نو برای اسباب کشی
  • استفاده از تجهیزات قابل ضد عفونی مانند پلاستیک‌های حبابدار

شرکت باربری ممتاز آماده ارائه خدمات باربری از مازندران است. جهت کسب اطلاع از نحوه دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

باربری تمام کار در نوشهر

تیم باربری ممتاز بار همیشه پاسخگو و شنیدار نظرات و انتقادات شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات باربری ممتاز مازندران

حمل بار و اثاث |باربری مازندران

” با کمک باربری ممتاز بار مازندران بهترین اسباب کشی را داشته باشید “

09114254890

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن