ماشین های باربری در مازندران

ماشین های باربری در مازندران

ماشین های باربری در مازندران _ زمانی که موضوع حمل بار و باربری ، در میان باشید یکی از مهم ترین فاکتورها جهت کاهش قیمت باربری و همچنین افزایش سرعت، انتخاب وسیله نقلیه ای است که که اثاث منزل یا اداره قرار است با آن جابجا و حمل شود.

برای انتخاب ماشین مناسب حمل بار باید به نکات متعدد توجه شود :

1.نوع بار و اسباب و لوازم

2. مسافتی که قرار است برای حمل بار طی شود

3. باربری در مازندران است یا برای شهرستان های دیگر

4. ساعت درنظر گرفته شده برای حمل بار

5. نوع مسیر و جاده بین مبدا و مقصد

و…

ممتاز باربری

در اتوبار ها و برای باربری به صورت کلی از 3 دسته ماشین زیر استفاده می شود :

1- باربری با استفاده از ماشین های سبک : وانت – وانت پراید – وانت نیسان

2- باربری با استفاده از ماشین های نیمه سنگین : کامیون – خاور – هیوندا – ایسوزو – کامیونت

3- باربری با استفاده از ماشین های سنگین : تریلی – ترانزیت – ده تن – کفی – ترانزیت یخچالی – 20 تُن – چادری سه محور – کفی – کُمپرسی – تریلی تانکر فاو (Faw) و…

جهت حمل بار و باربری شهری ( مازندران) عموما از ماشین های سبک و نیمه سنگین استفاده می شود. از ماشین های سنگین نیز برای باربری های خارج شهری استفاده می شود. یکی از علت های این موضوع این است که ماشین های سنگین اجازه تردد در داخل مازندران و شهرهای دیگر را ندارند و تنها در ساعت های بخصوصی می توانند در شهرها تردد کنند – (ساعت 22 تا 6 صبح)

یکی از ویژگی های یک شرکت اتوبار و باربری خوب و با کیفیت این است که مشاوره های لازم و دقیق را به مشتریان جهت انتخاب ماشین حمل بار مناسب بدهد تا از این طریق هم از قیمت نهایی باربری کاسته شود و هم سرعت و امنیت باربری تامین گردد.

ماشین های باربری در مازندران

معمولا برای اثاث کشی و حمل وسایل منزل از ماشین های ایسوزو، هیوندا و خاور بنز 608 استفاده می شود که اندازه اتاق ها حمل بار این ماشین ها تقریبا یکسان است. گاهی برحسب شرایط لازم است جهت اسباب کشی و حمل اثاثیه از کامیونت که اتاق کوچکتری دارد استفاده گردد.

وانت بار نیز جهت حمل اثاثیه شکستنی و حساس در خدمت مشتریان است. با استفاده از وانت بار می توان لوازم آشپزخانه را که حجم کمی دارند اما زمان زیادی را برای جابجایی می طلبند راحت تر و سریعتر از بقیه اثاث منزل به مقصد رساند و در کابینت و کمدهای مخصوص خود جای داد.

تعیین قیمت باربری نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع ماشین و مسافت از جمله مهمترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت حمل بار محسوب می شوند. جهت اسباب کشی و حمل اثاث منزل در مازندران ( داخل شهر) درصورت استفاده از ماشین های نیمه سنگین معمول و مرسوم حمل اثاث (ایسوزو، هیوندا و … )، کرایه حمل چیزی بین 100 هزار تومان تا 180 هزار تومان بسته به میزان مسافت بین مبدا و مقصد محاسبه می شود.

ماشین های باربری ما کامیونت, خاور , وانت بار , نیسان بار

کامیونت : کامیونت یا کامیون پر استفاده ترین وسیله نقلیه در امور اسباب کشی منازل و اثاثیه با حجم بالا می باشد و همچنین یکی از مطمئن ترین ماشین ها در حمل بار و. باربری می باشد که مشتریان این ماشین را بعلت اطمینان بالای آن انتخاب می کنند. کامیونت از یک تن تا ۱۲ تن بار را برای جابجایی داخل خود جای می دهد . کامیونت های ممتاز باربری دارای اتاق های مسقف , موکت شده و مجهز می باشد .

وانت بار اتاق دار مسقف درون شهری

وانت بار اتاق دار و بدون اتاق : وانت یا وانت بار گونه ای از وسایل نقلیه باری کوچک و پرکاربرد برای حمل وسایل با وزن و اندازه کوچک می باشد که بیشتر برای حمل بار درون شهری استفاده می شود .ظرفیت حمل بار بوسیله وانت ۱۰۰ کیلو الی ۴ تن می باشد . در ایران وانت بارها بدلیل استهلاک پایین, قیمت مناسب , ارزان و زیاد بودن قطعات بیشتر مورد استقبال مردم قرار گرفته است. زمانی که تماس می گیرید که سفارش بار نمایید اگر ماشین مورد نیازتان وانت هست حتما ذکر کنید که وانت بار که می خوایم برایتان ارسال کنیم اتاق دار باشد یا بدون اتاق که بعد دچار دردسر نشوید و ما مقصر نگیرید.

جهت اتاق از وانت بار جهت جابجایی وسایل با شماره ها موجود تماس بگیرید.

ماشین های باربری در مازندران

نیسان بار مجهز و تمیز! با هزینه پایین بارتان را حمل کنید

نیسان بار جزو وسیله های میان رده حمل ونقل است که برای جابجایی بار با حجم سبک تا حدودی سنگین استفاده می شود و تفاوت بارزی که نسبت به وانت دارد ۱) به صرفه است ۲) حجم زیادی نسبت به وانت جابجا می کند ۳) علاوه بر باربری درون شهری برای باربری بین شهری هم استفاده می شود ۴) سریع و مطمئن است. نیسان بار ممتاز باربری کاملا مجهز و سرویس شده که آماده انتقال بار از هر نقطه مازندران به تمام مناطق ایران می باشد. سعی کرده ایم با ارائه مناسب کرایه نیسان باربری بین شهری رضایت مشتریان را جلب کنیم. دائمی کردن مشتریان از اهداف و سیاست های کاری موسسه ماست که برای دست یابی به آن کاملا مصمم هستیم.

برای انتخاب ماشین باربری مناسب برای حمل بار حتما به نکات زیر توجه فرمایید

نسبت به نوع وسایلتان ماشین مخصوص انتخاب کنید اگر بارتان کم و سبک است بهتر است از وانت بار استفاده نمایید. برای بارهای سنگین بهتر از کامیون استفاد شود.

۱- نوع بار و اسباب اثاثیه چیست؟ اثاثیه منزل یا شرکت یا اداره و …
۲ – مقصد جابجایی درون شهری است یا برون شهری
۳ – نوع مسیر و مسافتی که قرار است بین مبدا و مقصد طی شود
۴ – حجم و میزان بار کم یا زیاد جزئی یا کلی

بهترین و مجهز ترین ماشین باربری را از شرکت ما بخواهید.

باربری و بسته بندی مخصوص اثاث

استفاده از کارتن های 3 لایه و 5 لایه ضد ضربه
فوم های مقاوم ضد ضربه و کارتن های مخصوص لیوان و وسایل آشپزخانه
بسته بندی مخصوص پوشاک و لباسها جهت جلوگیری از چروک شدن
کارتن های رگال دار مخصوص بسته بندی و جابجایی لباس
بابل رپ، استرچ رپ، فوم و پلاستیک های جباب دار در لابه لای
وسایل بزرگ و حساس منزل، یخچال و تلویزیون و میز و صندلی نهارخوری و
مبلمان و وسایل اداری صندلی مبلمان و میز کنفرانس
برچسب گذاری و اسم نویسی بر روی کارتن ها برای مشخص کردن محتویات
داخل هر کارتن برای جلوگیری از بی نظمی در چیدمان وسایل

تیم باربری ممتاز بار همیشه پاسخگو و شنیدار نظرات و انتقادات شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات باربری ممتاز مازندران

حمل بار و اثاث |باربری مازندران

” با کمک باربری ممتاز بار مازندران بهترین اسباب کشی را داشته باشید “

09114254890

به بالای صفحه بردن