شرایط رانندگان خودروهای باربری | ممتاز باربری

شرایط رانندگان خودروهای باربری

شرایط رانندگان خودروهای باربری | کاری حساس و مهم در خدمات اسباب کشی و حمل بار، چرا که ماشین ها و خودروهای حمل بار حاوی جعبه و کارتن های وسایل و لوازم مشتریان هستند که قصد اثاث کشی و جابجایی آنها را دارند و باید بارها به سلامت به مقصد برسند.

به همین جهت بسیاری از افراد پیش از بررسی و صحبت های اولیه با کارکنان شرکتهای اتوبار ممتاز باربری به فکر انتخاب یک شرکت باربری و اتوبار ایمن هستند. چرا که ایمنی وسایل و لوازم آنها اهمیت زیادی برای انها دارد. بطور قطع هیچ کسی حاضر نیست با شرکتی قرارداد ببندد. و وسایل و اثاثیه خود را جهت بسته بندی اثاثیه منزل یا شرکت خود در اختیار آنها بگذارد. که احتمال بدهد وسایل و لوازم در زمان حمل و جابجایی آسیب ببینند و یا گم شوند.

مطالب بیشتر:

حمل بار از مازندران به تهران | ممتاز باربری

اثاث کشی و باربری بین شهری در مازندران | ممتاز باربری

باربری و اثاث کشی در چالوس | ممتاز باربری

در واقع به همین جهت انتخاب درست شرکت خدمات حمل بار اهمیت زیادی دارد. نکته ای که شاید بسیاری از افراد به آن توجه نکنند اهمیت رانندگی خودروهای باری است. به همین جهت انتخاب راننده برای ماشین های حمل بار بسیار مهم است و در واقع هر فردی با داشتن گواهینامه نمی تواند از عهده این کار برآید.

در واقع شرکت ممتاز باربری در کنار اعزام بهترین کارگران حمل بار و همچنین انتخاب ماشین حمل بار و باربری در زمینه انتخاب راننده برای این خودروها هم سعی می کنند دقت کافی را داشته باشند. چرا که یک راننده حرفه ای براحتی می تواند خودروی باربری را براحتی به مقصد هدایت کرده و نه تنها وسایل و کارتن های حامل لوازم و اثاثیه را به موقع به مقصد برساند بلکه با داشتن آشنایی با مسیرها و جاده های مختلف داخل و خارج از مازندران بتواند براحتی ایمنی خود و سرنشینان و همچنین بارها را تامین کند.

در واقع رانندگان این شرکتها باید کاملا حرفه ای و باتجربه بوده و به خصوص با مراحل باربری و وظایف رانندگان آنها آشنا باشند. تا بتوانند جهت ارسال بار به تهران و یا حمل بار به شهرستان های کشورمان به وظایف خود به خوبی عمل کنند.
اولین مسئله در این میان داشتن گواهینامه رانندگی است.

شرایط رانندگان خودروهای باربری

شرایط و ویژگی های رانندگی خودروهای حمل بار

گواهینامه برای خودروهای باربری:


دریافت گواهینامه اولین شرط و قدم اصلی برای افرادی است که می خواهند اقدام به رانندگی خودروهای باربری کنند. همانطور که می دانید در حال حاضر چند نوع گواهینامه برای افراد متقاضی صادر می شود که عبارتند از:

گواهینامه پایه یک
وگواهینامه پایه دو
گواهینامه پایه سه
گواهینامه موتور سیکلت

هر یک از این گواهینامه ها شرایط خاص خود را جهت آزمون و همچنین دریافت گواهینامه دارند و رانندگانی که موفق به دریافت آنها شده اند، .طبق قوانین راهنمایی رانندگی کشورمان محدودیت هایی جهت رانندگی خودروهای باربری و حمل بار دارند.

بطوری که:

رانندگانی که دارای گواهینامه پایه یک رانندگی هستند می توانند خودروهای باربری با ظرفیت بیش از 6 تن را هدایت کنند.
و رانندگانی که گواهینامه پایه دو دارند می توانند اقدام به رانندگی خودروهای حمل بار با ظرفیت حداکثر 6 تن کنند.
رانندگان دارای گواهینامه پایه سوم می توانند خودروهای سواری با حداکثر 9 نفر سرنشین و همچنین وانت بار تا حداکثر 3.5 تن وزن را هدایت کنند.
در حقیقت بیشتر شهروندانی که جهت دریافت گواهینامه اقدام می کنند. موفق به دریافت گواهینامه پایه دوم می شوند که در واقع شامل موارد مطرح شده در مورد گواهینامه پایه سوم رانندگی نیز می شود. این افراد می توانند جهت رانندگی خودروهای حمل بار از نوع سبک و یا نیمه سنگین مانند وانت بار و یا کامیونت اقدام کنند.

اما کسانی که قصد رانندگی خودروهای سنگین باربری از جمله تریلی را دارند باید حتما اقدام در آزمون رانندگی پایه یک شرکت و مدرک گواهینامه رانندگی آنرا دریافت کنند.

باربری تمام کار در نوشهر

تیم باربری ممتاز بار همیشه پاسخگو و شنیدار نظرات و انتقادات شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات باربری ممتاز مازندران

حمل بار و اثاث |باربری مازندران

” با کمک باربری ممتاز بار مازندران بهترین اسباب کشی را داشته باشید “

09114254890

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن