خدمات باربری بین شهری

نکات حمل بار بین شهری

خدمات باربری بین شهری _ نکات حمل بار بین شهری چیست ؟ باربری شامل درون شهری و برون شهری می شود. حمل و نقل بار درون شهری ریسک کمتری برای شما دارد زیرا مسافت کم است و احتمال سالم رسیدن بار به مقصد نیز بیشتر است. اما برای باربری بین شهری قطعا مسافت بیشتری در راه دارید و اگر نکات حمل بار بین شهری مانند بارگیری صحیح ، استفاده از ابزارهای ایمنی و …. را رعایت نکنید متحمل خسارات فراوانی خواهید شد. که رعایت کردن این نکات وظیفه شرکت حمل و نقل بین شهری و شهری است.

خدمات باربری بین شهری

شرکت های مختلفی در حوزه باربری فعالیت می کنند که خدمات متنوعی به مشتریان خود ارائه می دهند. برخی از آن ها خدمات ارزان و برخی دیگر نیز خدمات سطح بالاتری دارند. در مطلب قبل تحت عنوان ” مزایا و معایب باربری ارزان ” به ذکر نکاتی پرداختیم که با خواندن آن از خدمات ارزان قیمت شرکت های باربری منصرف خواهید شد. زیرا کیفیت آن ها بسیار پایین است و فاکتورهای مهمی مانند صدور بیمه های باربری را برای شما لحاظ نمی کنند. اما به طور معمول شرکت های خوش نام و با سابقه از قیمت بالاتری برخوردار می باشند و ریسک شما را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند.

داشتن بیمه نامه باربری

خدمات باربری بین شهری _ برخی از صاحبین بار تصور می کنند که پرداخت مبلغ بیمه برای آن ها باعث افزایش هزینه باربری خواهد شد. در صورتی که اگر شما بخواهید بار خود را به شهرستان ارسال کنید هیچ راهی به جز بیمه کردن آن نخواهید داشت. یکی از بهترین مزایای صدور بیمه های باربری این است که در صورت وقوع اتفاقاتی مانند آتش سوزی ، صاعقه ، واژگونی خودرو و …. بیمه تمام خسارت وارده را به صاحبین بار پرداخت می کند. ” بیمه های داخلی ” و ” بیمه های مسئولیت ” دو نوع بیمه ضروری برای صاحبین بار و شرکت های باربری به شمار می رود.

ممتاز باربری

نکته مهمی که در خصوص صدور بیمه های باربری وجود دارد این است که باید ارزش دقیق بار مشخص شود تا صورت هر گونه اتفاق غیر مترقبه ای خسارت به طور کامل پرداخت شود. در غیر این صورت شرکت های بیمه ای تا سقف ۳۰ میلیون تومان اقدام به پرداخت خسارت می کنند و مابقی آن بر عهده صاحب بار می باشد. بیمه های باربری دارای شرایط ، بند و تبصره هایی هستند.به شما پیشنهاد می کنیم قبل از امضای آن نسبت به خواندن آن اقدام کنید. زیرا تمام مسئولیت های ناشی از امضای بیمه نامه بر عهده خودتان می باشد.

نکات قابل توجه در باربری

اصولا حمل بار و لوازم به خارج از شهر مبدا بارگیری، بسیار سخت تر بوده و نیاز به مهارت بیشتری دارد.
زیرا مثلا هنگام حمل بار از تهران به شهرستان احتمال آسیب به بار ( اثاثیه منزل ، مواد خوارکی ، لوازم شرکت .، ماشین آلات ، مواد اولیه و … ) به دلیل زیاد بودن مسافت و مشکلات جاده ای بیشتر می شود.

خدمات باربری بین شهری

بسته بندی لوازم به صورت صحیح ، استفاده از پرسنل و کارگران دوره دیده و حرفه ای میشوند. همچنین استفاده از رانندگان با سابقه و مجرب که آشنایی لازم برای حمل بار جاده ای را داشته باشند.


از جمله مواردی است که ممتازباربری بارجهت حمل بار به شهرستان و باربری های برون شهری. آنها را در نظر گرفته با دقت رعایت می نماید.

هدف آسودگی خاطر مشتریان از حمل صحیح و ایمن بار و اثاثیه منزل به شهرستان و تحویل به موقع بار در مقصد است. هم از اتلاف زمان شما جلوگیری گردد.هم بار شما سالم تحویل داده شود.

بارگیری اثاثیه منزل و حمل و نقل آنها برای باربری به شهرستان به. مراتب سخت تر از باربری درون شهری. است
و به همین دلیل باید پرسنل تخصص بیشتری. در این زمینه .داشته باشند .و به تمام نکات دقت کنند.

بارگیری صحیح

بارگیری و چیدمان صحیح از اصول اولیه حمل و نقل محسوب می شود. اگر وسایل به نحو احسن چیده نشوند ممکن است در طول مسیر به یکدیگر برخورد کنند. ترمزهای ناگهانی یکی از مهم ترین دلایل برخورد وسایل به یکدیگر است.که باعث شکستن ، ترک خوردگی و آسیب دیدگی آن ها می شود.

از دیگر نکات حمل بار به شهرستان این است که وسایل بزرگ و سنگین را در کف کامیون بچینید و سپس وسایل سبک تر را بر روی آن ها قرار دهید. زیرا ممکن است بر اثر تصادف یا ترمز وسایل سنگین بر روی وسایل سبک بیفتند و باعث تخریب آن ها شود.

ممتاز باربری

معمولا شرکت های باربری خوش نام و با سابقه دارای نیروهای کار آزموده ای هستند. که بارگیری وسایل را به بهترین صورت انجام می دهند.

تحت هیچ شرایطی از کارگران آزاد و روزمزد برای چیدمان بار کمک نگیرید زیرا آن ها مهارت کافی در این خصوص ندارند و نمی توانند بارگیری را به روش مناسبی انجام دهند. پرداخت هزینه بیشتر تضمین کننده سلامت بار خواهد بود.

جابه جایی توسط وانت بارها

وانت ها نیز .برای جابه جایی بارهای تقریبا. سنگین مورد استفاده. قرار می گیرند. انواع و .اقسام میوه و تره بار، اثاثیه ی بسیار کم منزل و یا یکی دو قلم از کالاهای بزرگ منزل، حمل حیواناتی نظیر گاو و گوسفند، وسایل ساختمانی. مثل آجار و سیمان. و گچ، و هر چیزی که در مقیاس کم باشد .و حجم و وزنش نیمه سنگین باشد. را می توانید با وانت بار جا به جا کنید.

وانت بارهای این شرکت برای محافظت.از وسایل و اقلام مورد نظر شما .دارای پوشش هایی. برای شرایط جوی. متفاوت .میباشد تا سلامت بار شما را در تمامی شرایط تضمین. کند. برای حمل و جابه جایی. با وانت بار، می توانید .با شرکت فردوس بار. برتر تماس بگیرید تا وانت بار در مکان. موردنظر حاضر شوند و. بار شما .را جا به جا کنند.

تیم باربری ممتاز بار همیشه پاسخگو و شنیدار نظرات و انتقادات شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات باربری ممتاز مازندران

حمل بار و اثاث |باربری مازندران

” با کمک باربری ممتاز بار مازندران بهترین اسباب کشی را داشته باشید “

09114254890

به بالای صفحه بردن