حمل اثاثیه منزل در مازندران

حمل اثاثیه منزل در مازندران

حمل اثاثیه منزل

حمل اثاثیه منزل در مازندران _ اگر کار حمل اثاثیه را به یک شرکت معتبر باربری می سپارید وقتی که اسباب کشی شروع می شود معمولاً آسان و بدون هیچ گونه دردسری این کار انجام می شود. ولی با توجه به مشکلاتی که شاید افراد در تجربه های قبلی در اسباب کشی داشته اند کار اثاث کشی برایشان بسیار سخت و پرتنش بوده.

حال شرکت ممتاز باربری برای حمل اثاثیه و جابجایی لوازم شما به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته مشاوره و خدمات ارائه می دهد حمل اثاثیه ممتاز باربری با داشتن تخصص و دانش کافی در زمینه جابه جایی لوازم و اثاثیه و اسباب کشی و همچنین استفاده از نیروهایی حرفه ای همیشه به فکر این است که یک اسباب کشی بی دردسر و بدون تنش را با خاطره ای زیبا از حمل بار ممتاز باربری با رعایت کردن تمامی اصول تجربه کنید.

ممتاز باربری

انواع خدمات جابجایی در ممتاز باربری

ممتاز باربری انتخابی مطمئن و ایمن برای انجام کلیه امور مربوط به اسباب کشی و باربری اثاث منزل است که خدماتی نظیر بسته‌بندی و اسباب کشی به صورت ایمن و حرفه‌ای توسط نیروهای مجرب و کارآزموده را شامل می‌شود. خدمات جابجایی اثاثیه منزل در ممتاز باربری شامل سفارش نیسان بار، وانت، کامیون و حمل بار به شهرستان با اتوبارهای مجهز است که انتخاب هر مورد به میزان بار شما بستگی دارد.

ثبت سفارش هر یک از وسایل نقلیه باربری در ممتاز باربری تنها با چند کلیک ساده و یا برقراری یک تماس با مشاوران ممتاز باربری صورت می‌گیرد. همچنین بار شما در ممتاز باربری بیمه می‌شود و طبق این بیمه‌نامه در صورت بروز هرگونه خسارت شرکت ممتاز باربری خود را موظف به جبران خسارت می‌داند. چنانچه برای انتخاب وسیله نقلیه و دریافت خدمات باربری از ممتاز باربری سوالی دارید، می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران تیم ممتاز باربری گفتگو کنید.

خدماتی که ممتاز باربری بار برای حمل اثاثیه انجام می دهد

 • ارائه مشاوره در زمینه حمل بار و حمل اثاث منزل
 • ارائه خدمات بار بندی وسایل منزل به صورت حرفه ای و به روش کشورهای خارجه
 • ارسال نیرو جهت بار بندی کردن اثاثیه منزل
 • حمل بار درون شهری
 • حمل بار به شهرستان با ماشین های بزرگ برگشتی و ارزان
 • خدمات چیدمان بعد از انجام کار حمل و نقل
 • نصب وسایل برقی اعم از نصب لوستر ، نصب ظرف شویی ، نصب لباسشویی برای بهبود هر چه بهتر سرویس دهی
حمل اثاثیه منزل در مازندران

اهمیت بار بندی در حمل اسباب کشی منزل

 • انجام امور بار بندی در حمل اثاثیه منزل از موارد بسیار مهم است .
 • اگر کار بار بندی به درستی انجام نشود در هنگام اسباب کشی منزل مطمئنا دچار مشکل خواهید شد.
 • یک بار بندی اصولی و درست از ایجاد مشکلات در حمل و نقل لوازم منزل و آسیب دیدگی آن جلوگیری می نماید.
 • شرکت ممتاز باربری به عنوان یک شرکت اثاث کشی معتبر ارائه دهنده خدمات بار بندی نیز می باشد.
 • باکیفیت‌ترین خدمات حمل بار و جابجایی اثاثیه را از ما در ممتاز باربری بخواهید.

بار بندی اثاث کشی تخصصی

تجهیزات بار بندی اسباب کشی از مهم‌ترین موارد در کیفیت حمل اثاثیه است. کارتن حمل بار و رگال‌دار، استرچ، وکیوم و غیره از موارد مورد نیازتان هستند. می‌توانید خرید وسایل بار بندی و کلیه تجهیزات باربندی اثاثیه را از ما انجام دهید.

کارگر اسباب کشی مجرب

تخصص کارگر اسباب کشی به شدت بر کیفیت خدمات حمل بار تاثیرگذار است. در ممتاز باربری تمامی پرسنل را از فیلترهای بسیار مهم عبور می‌دهیم.در زمان استخدام سخت گیری می‌کنیم، تا بتوانیم بهترین خدمات بار بندی اثاثیه، حمل و چیدمان را به شما ارایه کنیم.

ماشین باربری مناسب برای حمل اثاثیه در ممتاز باربری

با توجه به نوع و حجم لوازم و اثاثیه،شرکت حمل بار ممتاز باربری مازندران از ماشین های باربری مختلفی استفاده می کند و همچنین در صورت درخواست مشتری، می تواند بار و لوازم را بیمه کند. بدین ترتیب در صورت بروز هر حادثه احتمالی، بیمه خسارت وارد شده را پرداخت می کند. البته باید بدانیم باید در هنگام بارگیری میزان فشار وارده به اثاثیه را به حداقل برسانیم و از این جهت می توانید کاملا آسوده خاطر باشید زیرا تمامی پرسنل ممتاز باربری دانش و تخصص کافی در این زمینه دارند و با کمترین میزان احتمال آسیب لوازم را حمل و جابه جا می کنند.

وانت بار، نیسان، کامیونت، کامیون و انواع ماشین حمل بار مسقف را از ما در شرکت ممتاز باربری بخواهید. تمامی خودروها برای اسباب کشی هستند. دیواره‌های آنها موکت کاری شده است تا در حین حمل وسایل آسیبی به آنها وارد نشود. سرویس‌های دوره‌ای منظم نیز برای آنها انجام می‌شود.

حمل اثاثیه منزل در مازندران

عوامل مهمی که در قیمت و هزینه های حمل اثاث تاثیر می گذارد:

 • مسافتی طی شده از مبدا تا مقصد ، نرخ کرایه ماشین برای مسیرهای داخل مازندران و مسیر های نزدیک متفاوت است. که بستگی به میزان ترافیک و محلیت و … مسیرهای شما دارد.
 • زمان سپری شده ماشین ها و نیرو ها برای خدمت رسانی
 • تعداد کارگر و پرسنل اعزامی
 • تعداد ماشین های درخواست شده
 • نوع ماشین ها درخواست شده
 • تعداد طبقات واحد های مبدا و مقصد
 • دستمزد کارگرها برای طبقات اول تا چهارم متفاوت می باشد و برای طبقات بالاترهر طبقه برای هر طبقه افزیش می یابد که این دستمزد برای طبقات بالاتر به صورت توافقی می باشد

بسته بندی لوازم عتیقه به چه صورتی می باشد؟

سپس بسته بندی همه چیز را با دقت شروع کنید تا مطمئن شوید کسانی که مجبور به حمل مبلمان عتیقه هستند می توانند این کار را با خیال راحت انجام دهند و احتمال آسیب رساندن به حمل اثاثیه منزل، مبلمان عتیقه شما را به حداقل برسانند.

نحوه جابه جایی و بسته بندی مبلمان عتیقه در ایمنی کامل چیست؟

حفظ و حفاظت از اشیاء گرانبها و ظریف مرتبط با گذشته وظیفه سنگینی است که نیاز به مراقبت ، صبر و پشتکار دارد.

نکات مهمتر درباره حمل اثاثیه منزل چیست؟

در قسمت بیرونی ، همیشه به یاد داشته باشید که محتویات جعبه ها یا جعبه ها را با پیوست یادداشتی که شناسایی را تسهیل می کند مشخص کنید.

تیم باربری ممتاز بار همیشه پاسخگو و شنیدار نظرات و انتقادات شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات باربری ممتاز مازندران

حمل بار و اثاث |باربری مازندران

” با کمک باربری ممتاز بار مازندران بهترین اسباب کشی را داشته باشید “

09114254890

به بالای صفحه بردن