بسته بندی حرفه ای

بسته بندی حرفه ای

ممتاز باربری چه کار می کند؟

بسته بندی حرفه ای _ برای درک بهتر از نحوه کارکرد شرکتهای باربری و ممتاز باربری شما باید بدانید. که آنها چگونه اثاثیه شما را به سرعت و با ایمنی بالا از نقطه 1 به نقطه 2 حمل می کنند.

کار سختی نیست تا متوجه شوید که باربری چگونه کار می کنند , آنها چندین روش برای اسباب کشی پیشنهاد می دهند و پس از انتخاب روش حمل اثاثیه شروع به حمل آنها می کنند و در اتمام کار هزینه را از صاحب خانه یا مستجر میگیرند.

به نظر تمام این پروسه ساده است اما نحوه انجام کار بسیار شگفت آور خواهد بود.اگر شما با دقت بیشتری به پروسه انجام کار نگاه کنید متوجه سطح بالایی از حمل و نقل اثاثیه می شوید که شرکتهای باربری آن را برای شما به اجرا می گذارند.

ممتاز باربری

نقشه برداری خانه, هزینه تقریبی, مشکلات احتمالی, رزرواسیون, چیدمان یک برنامه شلوغ, سابقه اینترنتی قوی و جلب رضایت مشتری اینها بخش کوچکی از کارهایی است که یک شرکت باربری انجام می دهد تا اثاثیه شما راحت و بدون دغدغه منتقل شود و رضایت شما را نیز به همراه داشته باشد.

سرویس های باربری حرفه ای

آیا شرکتها وسایل خانه را از هم باز می کنند؟ اگر باید این کار را انجام دهند حتما خواهند کرد.بسیاری از دلایل وجود دارد که وسایل خانه شما نیاز به جدا شدن و دوباره سرهم شدن در خانه جدید می باشند:

1)بعضی از وسایل از درهای کوچک عبور نمی کنند.

2)برای جلوگیری از صدمه دیدن وسایل کریستالی باید به صورت جداگانه باربندی شود.

بسته بندی حرفه ای
بسته بندی حرفه ای

آیا شرکتها باربری اثاثیه شما را انبار می کنند؟ اغلب شرکت باربری معتبر پیشنهاد انبار کردن اثاثیه شما را تا زمانی که بتوانید انها را دریافت کنید ارائه می دهد.

در نظر داشته باشید که این سرویس اضافه بسیار به شما برای در امان ماندن از مشکلات در هنگام جابه جایی کمک می کند. هنگامی که شما باید خانه را تخلیه کنید و هنوز به دنبال خانه هستید یا هنگامی که باید در اسرع وقت اسباب کشی کنید و جایی برای نگه داشتن اثاثیه ندارید.

لوازم بار بندی منزل برای اسباب کشی

تاثیرمستقیمی مرغوب ترین لوازم بر روی کیفیت حمل و نقل امروزه به وضوح دیده میشود. در نتیجه نامرغوب بودن این لوازم، احتمال آسیب دیدن اثاثیه را بالا می برد. این لوازم عبارتند از:

بابل رپ یا نایلون های حبابدار ضربه گیر

ضخامت ان ها نشانه با کیفیت بودنشان است چون قدرت ضربه گیری را افزایش می دهد.

سلفون های مخصوص باربری (استرچ رپ ها)

برای آنکه از آنها، هنگام پیچیدن به دور اثاثیه به راحتی استفاده کنیم. باید علاوه بر استحکام، منعطف نیز باشد.

بسته بندی حرفه ای

استفاده از فوم ها و یونولیت ها و یا کاغذهای مچاله شده

فضاهای خالی اطراف کارتن، این خطر را به وجود می آورد. که هنگام تکان خوردن ماشین، وسیله آسیب ببیند. برای همین عاقلانه این است که این فضا ها را پر کنیم.

استفاده از جعبه ها یا کارتن های ضخیم

بار را در جعبه ها یا کارتن های چندلایه، با ضخامت سه الی پنج لایه می گذاریم.

استفاده از چسب های محکم

اگر اطراف کارتن ها را محکم نکنیم، هنگام حرکت احتمال صدمه دیدن بار زیاد می شود. برای همین برای تکمیل بار بندی حرفه ایی.باید از چسب های محکم و مرغوب استفاده نماییم.

نکات مهم بار بندی لوازم منزل

دقت دربعضی مسائل، نقش بسیار پر رنگی در انجام یک بار بندی خوب و ایده آل دارد. باربندی لوازم در یک جابجایی شامل نکات بسیار مهم ی می باشد .که رعایت آن ها به سهولت در باربری شما کمک بسیاری میکند مسائلی از جمله:

ممتاز باربری

باید با دقت خانه را بخش بندی کرد.

هر قسمت از خانه توسط یک گروه باربر جمع بندی شود.تا بار بندی به صورت منظم انجام بگیرد.

بهتر است روی کارتن ها نوشته شود برای کدام بخش از خانه است. (کار را در چیدمان راحت می کند.)

بچه ها را باید از جلو دست و پا دور کرد.

بسته بندی حرفه ای
بسته بندی حرفه ای

حرفه ای ترین خدمات بسته بندی اثاثیه

طبیعتا سلامت اثاث منزل یا محل کار ، اهمیت زیادی در حمل بار و اسباب کشی دارد و باید حفظ امنیت آنها توسط کارگر حرفه ای و با استفاده از تجهیزات مخصوص بار بندی اثاثیه انجام شود. اسباب کشی معمولا جزو کارهای سخت ، وقت گیر و طاقت فرسا تلقی می شود. یکی از سخترین قسمت های آن نیز همین مرحله است که باید کاملا اصولی و با ضد ضربه کردن اثاث همراه باشد. شما به دنبال حرفه ای ترین خدمات باشید نه ارزان ترین! فریب قیمت پایین را نخورید! اموال شما ارزش زیادی دارند و نباید به دست اتوبارهای ناشی بدهید.

اثاثیه منزل هرکدام ابعاد و وضعیت متفاوتی دارند و به همین دلیل نوع جمع آوری لباسشویی ، لوستر ، ظروف شکستنی ، پیانو و آلات موسیقی ، یخچال ، کامپیوتر ، مبلمان ، میز ناهارخوری ، لباس و پوشاک و لوازم سنگین با هم تفاوت های زیادی دارد. بار بندی اثاثیه یکی از حیاتی ترین اقدامات پیش از باربری است و اگرچه امکان دارد هزینه هایی نیز داشته باشد. اما خسارت و آسیب در حین اسباب کشی را به صفر می رساند.

بسته بندی ظروف شیشه ای و چینی

بخش زیادی از اسباب و وسائل منزل ، مربوط به ظروف شیشه ای و چینی می باشد. حمل و بار بندی اثاثیه شکستنی باید با ظرافت خاص انجام شود تا مانع از آسیب در حین جابجایی شود.

در گام اول برای بار بندی ظروف شیشه ای ، آنها را جمع آوری کنید و جعبه های مقوایی محکم را به آنها اختصاص دهید

سپس برای درزبندی و محکم کاری ، حتما درز کارتن را با نوارچسب ببندید. برای پر کردن کف جعبه و جلوگیری از ضربه های احتمالی که از زیر وارد می شود ، از کاغذ باطله و روزنامه یا خرده کاغذ استفاده نمایید تا تقریبا ۱۰ سانتی متر از سطح زیرین فاصله بگیرد.

حالا میتوانید شروع به پر کردن جعبه نمایید. ابتدا ظروف بزرگتر را پایین و روی آن ظروف شکستنی کوچکتر را بچینید. فضاهای خالی میان ظروف شیشه ای را با کاغذ پر کنید. میان ظروف و دیواره جعبه برای محافظت بیشتر حتما کاغذ مچاله شده قرار دهید.

بار بندی لوازم منزل چگونه انجام می شود؟

بیشتر مشتریان ما از نقاط مختلف مازندران در واقع به منظور اسباب کشی منزل و حمل اسباب و اثاثیه محل سکونت خود با همکاران ما تماس می گیرند.که تا حد زیادی ایمنی و سلامت بار تضمین شود.

نکته مهم اینجاست که یکی از بخش های مهم ممتاز باربری ،مرحله بار بندی است. این کار ظرافت ها و دقت خاصی را نیاز دارد که به جرات می توان گفت که کیفیت انجام مراحل بعدی اسباب کشی را نیز تضمین می کند.

تیم باربری ممتاز بار همیشه پاسخگو و شنیدار نظرات و انتقادات شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات باربری ممتاز مازندران

حمل بار و اثاث |باربری مازندران

” با کمک باربری ممتاز بار مازندران بهترین اسباب کشی را داشته باشید “

09114254890

به بالای صفحه بردن