باربری و اسباب کشی تمام کار | ممتازباربری

باربری و اسباب کشی | با رعایت نکات زیر اثاث کشی خود را راحت نمایید:

1- ابتدا لیستی از کارهایی که قراره انجام دهید تهیه نمایید، با حفظ ترتیب و زمان بندی و همچنین لوازمی که باید جا به جا شوند، بر روی کاغذ یادداشت کرده، سپس مرحله بسته بندی را آغاز کنید.

2- وسایل لازم برای بسته بندی را تهیه نمایید. طناب، جعبه های ضخیم مقوایی در اندازه های مختلف، جعبه های پلاستیکی یا چوبی مخصوص میوه، پارچه، چسب نواری محکم و پهن، منگنه، برچسب، بند، پلاستیک های حباب دار مخصوص بسته بندی شکستنی ها، روزنامه های باطله، ماژیک درشت مشکی یا آبی و قرمز برای بسته بندی نیاز است.

3- به هنگام اثاث کشی، وسایل چوبی دارای گوشه های زاویه دار مانند میزها، بیشتر در معرض صدمه قرار می گیرند. لذا برای مراقبت و نگهداری از این قبیل لوازم چوبی، ابتدا روی زوایا را با پلاستیک حباب دار و یا حتی پلاستیک ساده یا روزنامه پوشانده. سپس لایه دیگری از مقوای ضخیم بر روی پوشش قبلی قرار دهید. برای این منظور از چسب های محکم نواری استفاده کنید.

4- به هنگام اثاث کشی اجناس گرانقیمت و کم حجم مانند طلا، پول، نقره و همچنین شکستی ها ی ریزرا در صورت امکان با وسیله نقلیه شخصی حمل کنید.

5- پیش از اسباب کشی به محل جدید، آنجا را به طور کامل تمیز کرده، سپس سمپاشی کنید.به این ترتیب با وجود هر نوع حشره احتمالی مبارزه می شود.

6- لوازم ضروری را که در طول اسباب کشی و روزهای جابه جایی نیاز دارید. در دسترس قرار دهید ، مانند پوشاک، لوازم بهداشتی وغیره.

7- اگر مبلمان شما دارای روکش پارچه ای است، به منظور جلو گیری از کثیف شدن. مبلمان به هنگام اسباب کشی همه مبل ها را با روکش مخصوص شان پوشانده و سپس حمل کنید.

8- با توجه به نکات ذکر شده در قسمت بسته بندی لوازم ، اقدام به بسته بندی لوازم نمایید.

باربری و اسباب کشی
باربری و اسباب کشی

بسته بندی کردن لوازم در باربری باید چگونه باشد؟

بسته بندی  لوازم باید محکم و مناسب باشد. تا در زمان جابه جایی از سلامت ماندن لوازم اطمینان پیدا کنند. و از شکستن و خراب شدن آنها جلوگیری کنند. استفاده از انواع ضربه گیر و کارتون های چند لایه، سلیفون و نایلونها و فوم های ضربه گیر میتواند. به سلامت بار در طی جا به جایی و باربری کمک کند.

باربری ممتاز در زمینه بسته بندی اثاثیه منزل بصورت کاملا حرفه ای عمل می نماید. به اینصورت که با داشتن کارتن های محکم و سلفون های ضخیم اثاثیه منزل را داخل آنها پیچیده. و از آسیب دیدگی آنها جلوگیری می کند. از این رو شما می توانید با اطمینان خاطر به باربری ممتاز اطمینان کنید…

اسباب کشی برای افراد سالمند

گفته می شود که امروزه چیزی در حدود سی درصد جمعیت کشورمان را افراد بالای شصت سال تشکیل می دهند. جابجایی اسباب و اثاثیه منزل برای این افراد کار چندان راحتی نیست. چرا که در درجه اول باید توجه داشته باشید.

که آنها به دلیل شرایط حساس فیزیکی بدن شان و بطور خلاصه وضعیت سلامتی و حتی وضعیت خاص روحی در بسیاری از موارد افرادی آسیب پذیر هستند. لذا کمک بیشتری باید به آنها شود و شرکت های باربری ممتاز پس از آماده سازی مقدمات اولیه و قطعی شدن. ارائه خدمات اسباب کشی به افراد سالمند، باید به نکات زیر توجه داشته باشند:

•  بسیاری از افراد سالمند در زمان اسباب کشی کمک چندانی نمی توانند بکنند. و حتی در مرحله خدمات بسته بندی جهت اسباب کشی نیز ممکن است تمام کار را کارگران باربری و حمل بار انجام بدهند. 
•  در طول مسیر باربری و ارسال بار (به خصوص در زمان ارائه خدمات حمل بار به شهرستان به افراد مسن و سالمند) بهتر است. که کارکنان شرکت باربری مواظب سلامت آنها در طول جاده باشند.
•  کارگران حمل بار برخورد مناسبی با افراد سالمند داشته باشند و با آنها بخاطر هر مسئله کوچکی بحث نکنند.
•  رانندگان خودروهای باربری، احتیاط کافی را به خرج بدهند مخصوصا اگر خود فرد سالمند نیز به همراه آنها در طول مسیر به سمت مقصد حرکت کند.
•  کارگران حمل کلیه کارتن های حامل اسباب و اثاثیه حتی کارتن و جعبه های سبک را انجام بدهند. 


•  در زمان تماس و یا درخواست افراد سالمند و مسن جهت رزرو خدمات باربری و اسباب کشی، به آنها در زمینه خدمات VIP باربری نیز اطلاع رسانی شود تا در صورت تمایل از این امکانات استفاده کنند.
•  کارگران اتوبار در طول تمام مراحل بسته بندی، حمل و انتقال وسایل و لوازم به درون ماشین های باربری، در طول مسیر حمل بار و سرانجام پیاده کردن و انتقال بارها به مقصد، در کنار آنها باشند و سعی کنند. تا هر گونه نگرانی را از آنها رفع کنند.

باربری و اسباب کشی

باربری و اسباب کشی
باربری و اسباب کشی

شرکت ممتازباربری

شرکت ممتازباربری با خدماتی همچون باربری ، اثاث کشی و اسباب کشی پا در عرصه رقابت نهاده است .

در هر فیلد کاری خدمات ویژه ای ارائه می دهد که به طور جداگانه به آن ها خواهیم پرداخت .

خدمات ما بسیار گسترده و شامل خدمات باربری ، اثاث کشی ، اسباب کشی ، نظافت منزل ، پرستاری از سالمند و چندین خدمت دیگر می باشد .

رسالت ما تنها برقراری ایمنی خاطر شما در انجام خدمات باربری و اثاث کشی است .

شما عزیزان در مازندران می توانید. از خدمات باربری ، اثاث کشی و اسباب کشی ممتاز با شرایط ویژه بهره مند شوید .

تیم باربری ممتاز بار همیشه پاسخگو و شنیدار نظرات و انتقادات شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات باربری ممتاز مازندران

حمل بار و اثاث |باربری مازندران

” با کمک باربری ممتاز بار مازندران بهترین اسباب کشی را داشته باشید “

09114254890

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن