خدمات باربری درون شهری

باربری درون شهری

باربری درون شهری

باربری درون شهری _ باربری درون‌شهری به حمل کالاها در مسافتی کوتاه و داخل شهر یا محدوده خاص گفته می شود. طبیعی است که هزینه این نوع باربری نسبت به برون شهری بسیار کمتر باشد. در واقع حمل و نقل به سه دسته هوایی، زمینی و دریایی تقسیم می‌شود. یکی از روش‌های زمینی که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد حمل و نقل بین شهری است. در این روش از وسایل نقلیه سنگین یا نیمه سنگین استفاده شده که بسته به شهر محل اقامت ممکن است در ساعات خاصی مجاز به سفر باشند.
هدف شرکت باربری درون شهری، انتقال بار از یک نقطه شهر به نقطه دیگر است. این انتقال بار، می‌بایست در کمال دقت انجام شده و هزینه های اضافی را کمتر کند در یک شرکت باربری، مجموعه‌ای از کارکنان با استفاده از وسایل نقلیه باربری، به بسته بندی و ارسال محموله مشغول هستند.

ممتاز باربری

انتخاب صحیح وسایل حمل بار درون شهری

بسته به نوع بار و میزان باری که داریم. باید نوع وسیله نقلیه برای حمل بار رو هم انتخاب کنیم. گاهی اوقات شما فقط می‌خواید یک وسیله خانگی که خراب شده رو جابجا کنید. در این زمان، استفاده از یک پیکان وانت، هم کافی هست. اما گاهی شما نیاز به اسباب کشی و یا حمل بارهای یک فروشگاه رو دارید. در این زمان، بسته به میزان باری که دارید، می‌تونید از نیسان و یا خاور استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که وانت‌ها گنجایش بار 700 کیلو و نیسان‌ها گنجایش بار 2100 کیلو دارند.

نکته مهم اطمینان از وسیله نقلیه‌ای هست که برای حمل بار استفاده می‌کنید. داشتن مجوز برای انتقال صحیح و درست و ایمن بارهای شما ضروری است که تمامی دارندگان این وسایلی که اقدام به جابجایی می‌کنند، باید اون رو داشته باشند.

حمل بار درون شهری به کمک چه وسایلی انجام می‌گیره؟

معمولا حمل بار درون شهری، مربوط به بارهای خرد و اسباب و اثاثیه می‌شود. می‌تونه توسط وسایلی نقلیه‌ای که وانت و یا کامیونت نامیده می‌شه، جابجا بشه. دو نوع از این وانت‌ها که به میزان زیادی در این زمینه مورد استفاده قرار می‌گیرن، پبکان وانت و نیسان وانت هستند. اما همچنین خاورها هم می‌تونن برای حمل بار مورد استفاده قرار بگیرن.

نحوه ثبت سفارش

برای ثبت سفارش در حوزه حمل بار درون شهری، می‌تونید از طریق وب‌سایت ممتاز باربری، بخش اسباب کشی و سپس حمل بار درون شهری رو انتخاب کنید. در این صفحه باید مشخص کنید که چه وسیله نقلیه‌ای نیاز دارید: خاور، وانت و یا نیسان؟ سپس به گزینه‌های نیازمندی کارگر جابجایی پاسخ بدید. آدرس و زمان مورد نیاز برای انجام این خدمت رو مشخص کنید.

باربری درون شهری

باربری درون شهری
باربری درون شهری

شما می‌تونید با توجه به باری که دارید، هزینه‌ها را برای میزان ساعت‌های مختلف مشاهده کنید. موارد متنوع، می‌تونه هزینه بارها رو تغییر بده.

تعرفه باربری درون شهری

همانطور که از نام این نوع باربری مشخص است. بار در داخل شهر حمل می شود. هزینه بسیار کمتر از نوع برون شهری است. نرخ حمل بار به دلیل عوامل مختلفی در سطح شهر متفاوت است و عوامل مختلفی بر این نرخ تأثیر می گذارد. مهمترین عوامل عبارتند از:

مقدار بار

بسته به میزان بار شما، قطعاً جابجایی سخت تر یا آسان تر خواهد شد. بنابراین میزان جابجایی نیز متفاوت خواهد بود.

ممتاز باربری

فاصله

درست است که بار در داخل شهر حمل می شود. اما این هزینه بسته به فاصله و مسافت متفاوت خواهد بود.

نوع وسيله حمل

در این کار از وسايل نقليه سنگین و نیمه سنگین استفاده می‌شود که با توجه به میزان بار و حساسیت آن ها نوع وسيله متفاوت و قیمت متفاوت خواهد بود.

حساسيت كالا

حمل برخی از وسایل و بارهاي حساس و شكننده نياز به هزينه هاي بيشتري دارد.

ساعت کاری باربري

به طور کلی، هر شرکت ساعت کاری مشخصی را برای حمل و نقل در نظر گرفته است. که غالباً بر اساس سه ساعت انجام می شود و با زمان بیشتر، هزینه افزایش می یابد.

خدمات جانبی بار

علاوه بر موارد فوق، سایر خدمات جدا بر هزینه ها هم تأثیر می گذارد.

آیا در حین یا پس از ارسال بار، باید هزینه ای بپردازیم؟

از آنجایی که تمام موارد بالا، قبل از شروع کار بررسی می‌شوند و شما هزینه را در همان ابتدا می‌پردازید، پس از شروع به کار کارگران باربری یا اتمام کار، نیازی به پرداخت هزینه نخواهید داشت. در صورتی که کارگران یا راننده از شما طلب هزینه بیشتر کردند. می‌بایست با کارشناسان باربری تماس گرفته و شرایط خود را شرح دهید.

در صورتی که در زمان اعلام وضعیت بار، صداقت و حضور ذهن کافی داشته باشید، نیازی به پرداخت هزینه اضافه نخواید داشت.

باربری درون شهری
باربری درون شهری

باربری درون شهری

انتخاب شرکت مناسب برای باربری برون شهری و درون شهری

اولین قدم در انتخاب شرکت مناسب برون شهری یا درون شهری تحویل بیمه‌ نامه و بار نامه معتبر در شرکت است. صدور بیمه و بارنامه معتبر به شما این اطمینان را می‌دهد. که بار یا محصول شما تضمین شده به مقصد تحویل داده می شود. این نکته از مهم ترین ویژگی‌های یک شرکت مطمئن باربری است.

رسیدگی به شکایات و امور مشتری ها از نکات دیگر در انتخاب یک شرکت حمل و نقل عالی است. کنترل تجهیزات و خودروهای حمل بار و تائید رانندگان از دیگر نکات یک شرکت باربری مناسب است.

شرکت مورد نظر باید کیفیت را در تمام مراحل انتقال بار از شروع بارگیری تا تحویل بار به صاحب کالا را تضمین کند. در این امور در عین حفظ کیفیت، سرعت عمل هم داشته باشد و با سریع ترین زمان ممکن کالا را به مشتری تحویل دهد.

هزینه های حمل بار منطقی باشد و از پیشنهاد قیمت های گزاف یا بسیار پایین که کیفیت کار را کم می کنند پرهیز کند. در تمام مراحل حمل ارائه مشاوره‌ ی مناسب و تخصصی ضروری است. شرکت ممتاز باربری به عنوان ارزان ترین باربری متعهد به رعایت این موارد است.

وقت‌ شناسی و برنامه‌ ریزی اصولی از دیگر ملاک‌ ها است. گسترده بودن خدماتی اعم از درون شهری و بین شهری از دیگر ویژگی‌های شرکت خوب است.

تیم باربری ممتاز بار همیشه پاسخگو و شنیدار نظرات و انتقادات شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات باربری ممتاز مازندران

حمل بار و اثاث |باربری مازندران

” با کمک باربری ممتاز بار مازندران بهترین اسباب کشی را داشته باشید “

09114254890

اسکرول به بالا