باربری ترمینال بابل | ممتازباربری

باربری ترمینال بابل | اتوبار ممتازبار و خدماتی مانند اسباب کشی و جابجایی بار اصول خاص خود را دارند. این اصول البته نه تنها باید توسط کارگران باربری رعایت شوند بلکه توسط خود افرادی نیز که قصد اسباب کشی توسط شرکتهای باربری را دارند نیز رعایت شود. 

در واقع توجه به این نکات مهم اسباب کشی و باربری، برای هر دو طرفین مفید است. به ویژه برای مشتریان که گاهی پیش از اثاث کشی دچار استرس و نگرانی های زیادی می شوند. اما جهت برطرف کردن هرگونه نگرانی و انجام شدن درست و صحیح امور باربری و اثاث کشی، باید نکاتی را رعایت کرد که بتوان به این ترتیب در این زمینه به اهداف زیر رسید:

• اسباب کشی با دقت و با سرعت انجام شود.
• وسایل آسیب نبینند و چیزی گم نشود.
• حداقل فشار و نگرانی بر افراد خانواده و یا همکاران وارد شود. 

.

.

باربری ترمینال بابل | ممتازباربری

باربری

تمیز کردن مکان جدید پیش از اسباب کشی:

باربری ترمینال بابل | یکی از نکاتی که باید در اسباب کشی رعایت کنید، آماده کردن و نظافت محل جدید شرکت و یا منزل جدید است. به این ترتیب می توانید با اطمینان و خیال راحت در روز اثاث کشی، وسایل و لوازم به مکان جدید منتقل شوند. هر چند که باز هم پس از پایان حمل بار و چیدمان وسایل در محل جدید، معمولا نیاز به نظافت مجدد است. 

وسایل را دسته بندی کنید:

پیش از آنکه کارگران حمل بار به منزل و یا محل کار شما جهت جمع آوری و بسته بندی لوازم بیایند، از قبل کلیه وسایلی که قرار است بسته بندی شوند را آماده و هر کدام در بخشی از فضای منزل و یا دفتر کار خود قرار دهید. برای مثال جهت بسته بندی لوازم آشپزخانه، وسایل آشپزخانه در گوشه ای جمع آوری شده و ترجیحا وسایل شکستنی را از سایر وسایل جدا کنید. 

همچنین وسایلی مانند ابزار و آلات موسیقی، وسایل صوتی تصویری، پوشاک، وسایل اتاق خواب ها و غیره هر کدام به تناسب جدا شوند و در بخش های مختلفی از خانه قرار داده شوند تا کارگران اتوبار در روز اسباب کشی، راحت تر آنها را جمع آوری و سریع تر بسته بندی کنند. بنابراین توصیه می کنیم که جدا از هرگونه بهم ریختگی و بی نظمی پرهیز کنید. 

.

.

جابجایی بار:

باربری ترمینال بابل | نکته مهم دیگر حمل بار به مقصد است. همانطور که گفتیم یکی از وظایف شرکت های باربری و اتوبار ممتاز باربری در کنار بسته بندی، حمل و جابجایی وسایل و لوازم به سمت مقصد است. جابجایی وسایل و ارسال آنها باید با استفاده بهترین خودروهای درجه یک باربری صورت بگیرد. ماشین های باربری که بیشترین استفاده را در مازندران و دیگر شهرها دارند، عبارتند از:
• وانت بار
• کامیون 
• کامیونت 

هر یک از این خودروهای باربری شرکت ممتاز توسط رانندگان حرفه ای هدایت می شوند. رانندگانی که نه تنها به کوچه خیابان های مازندران کاملا آشنا هستند بلکه در طول سال ها رانندگی در بزرگراه ها و جاده های کشور توانسته اند به آسانی از عهده این مسئله برآیند و با سرعت بهینه و در کمترین زمان ممکن اقدام به جابجایی و انتقال بار مشتریان ما در داخل و یا خارج از شهر(حمل بار به تهران) کرده اند. 

 بیمه باربری:

یکی از مسائل مهم و خدمات شرکت اتوبار ممتاز، بیمه باربری است که در اختیار مشتریان قرار می گیرد. بیمه باربری یکی از نکات مهم و در واقع مزایای شرکت باربری ممتاز نسبت به اسباب کشی شخصی است. 

در طول مدتی که اسباب و لوازم شرکت و یا منزل خود را در اختیار کارکنان این شرکت قرار می دهید، کلیه وسایل بیمه خواهند بود. به این ترتیب خیال مشتریان ما نیز راحت است که در صورتی که کوچکترین خسارتی وارد شود، بلافاصله آن خسارت از طرف شرکت باربری طرف قرارداد پرداخت خواهد شد. 

.

.

باربری ترمینال بابل | ممتازباربری

باربری ترمینال بابل

همین حالا با ما تماس بگیرید تا شماورین ما شما را در این امر راهنمایی کنند.

.

.

تیم باربری ممتاز بار همیشه پاسخگو و شنیدار نظرات و انتقادات شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات باربری ممتاز مازندران

حمل بار و اثاث |باربری بابل

” با کمک باربری ممتاز بار مازندران بهترین اسباب کشی را داشته باشید “

09114254890

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن