اسباب کشی در بابل

اثاث کشی در بابل

اسباب کشی در بابل _ بسیاری از اجاره‌نشین‌ها و حتی آن دسته از افرادی که مکان زندگی خود را هر چند سال یک‌بار عوض می‌کنند، سخت‌ترین بخش کار اسباب کشی است. در واقع در نگاه این افراد اسباب کشی یک کابوس تمام نشدنی است. اسباب کشی چه سخت باشد و چه آسان باید به روش درست و اصولی انجام شود.برای بسیاری بار بندی کردن وسایل، برای جابجایی به ماه‌ها زمان نیاز دارد. در واقع این افراد نمی‌دانند حتی در عرض کمتر از یک هفته هم می‌شود به راحتی و با آرامش اسباب کشی انجام داد اگر راه روش درست اسباب کشی کردن را بدانند. در این مطلب قصد آموزش ترفندها و نکات اسباب کشی صحیح و سریع را داریم با نکاتی که به شما در این مطلب برای یک اسباب کشی راحت آموزش می دهیم، احتمالاً بسیاری از مشکلات فکری شما حل خواهد شد؛ تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

ممتاز باربری

آمادگی ذهنی و روحی برای اسباب کشی

برای اسباب کشی اول باید از نظر جسمی و بعد از لحاظ روحی و فکری آمادگی لازم را داشته باشید. پس اولین نکته مهم و اساسی قبل از دست به کار شدن برای اسباب کشی، توجه به سلامت فیزیکی است. معمولاً برای همه اجاره‌نشین‌ها مخصوصاً آن دسته از افرادی که مجبورند هر سال از یک خانه به خانه دیگر نقل مکان کنند، اسباب کشی شبیه یک غول بی شاخ و دم است که هرگز شکست نمی‌خورد.

اولین سلاح برای شکست دادن غول اسباب کشی لازم است، سلامتی فیزیکی است. پس برای حفظ سلامت فیزیکی بیش از حد به خود فشار نیاورید. تغذیه مناسب داشته باشید و از سایر اعضای خانواده برای جنگ با غول کمک بخواهید. سایر اعضای خانواده وظیفه دارند به شما در امر اسباب کشی کمک کنند. چون این فقط شما نیستید که محل زندگی خود را تغییر می‌دهید، بلکه محل زندگی و خانه آن‌ها نیز تغییر داده می‌شود.

تهیه لیست موضوعی از وسایل

بعد از اینکه خود را از نظر جسمی و روحی برای رویارویی با غول اسباب کشی آماده کردید، سعی کنید لیست وسایلی را که برای جمع کردن اسباب منزل خود نیز دارید، یادداشت کنید مسلماً قبل از بار بندی کردن لوازم خانه، نیاز به وسایلی دارید که آماده کنید یا بخرید. مهم‌ترین وسیله‌ای که نیاز دارید کارتن‌های محکم در ابعاد و اندازه‌های مختلف و مقدار زیادی طناب‌های ضخیم است. همچنین روزنامه باطله برای اینکه اشیای شکستنی خود را در آن‌ها بپیچید نیز بسیار ضروری هستند.

بهتر است روزنامه خواندن را از همین حالا شروع کنید. چون ممکن است در آینده به روزنامه باطله نیاز مبرم داشته باشید. از دیگر لوازم و وسایلی که نیاز دارید نوار چسب پهن و ماژیک‌های سر پهن هستند. برای تهیه کارتن‌ها بهتر است دست یاری به سوی سوپر مارکت محل دراز کنید و از آن‌ها تعداد از کارتن‌های خالی شان را بگیرید. با این کار در اقتصاد خانواده نیز صرفه جویی خواهید کرد.

اسباب کشی در بابل

اسباب کشی در بابل

از روزنامه باطله استفاده کنید

اگر اهل مطالعه و خواندن روزنامه باشید و از آن دسته افرادی که آینده‌نگر هستند. حتماً میزان زیادی روزنامه باطله در انباری خود دارید. اگر روزنامه باطله ندارید از دکه‌های روزنامه فروشی، روزنامه‌های باطله را با نصف قیمت یا به صورت کیلویی می‌توانید خریداری کنید. پس از این روزنامه‌های باطله برای بار بندی ظروف چینی به خصوص ظروف جهیزیه! استفاده کنید. برای بار بندی ظروف از پارچه‌های زائد و یا لباس‌های کهنه نیز می‌توانید استفاده کنید از هر روزنامه بار به اندازه آن و همچنین اندازه ظرف، می‌توانید برای بار بندی یک یا چند ظرف استفاده کنید.
بعد از اینکه نیمی از وسایل را در کارتن‌ها قرار دادید، هر کارتن را دوباره کنترل کنید. شاید در میان کارتن‌ها پر شده، کارتن‌های خالی و یا نیمه پر وجود داشته باشند.

اسم وسایل را روی کارتن ها بنویسید

حتماً روی هر کارتن وسایلی را که داخل آن قرار داده اید بنویسید. به این ترتیب وقتی به خانه جدید نقل مکان می‌کنید و قسمت شیرین چیدمان خانه نو آغاز می‌شود، در پیدا کردن وسایل ضروری و مهم دچار مشکل نخواهید شد.

زمان اسباب کشی را تنظیم کنید

مدت زمان لازم برای بار بندی اسباب و اثاثیه را با توجه به روحیه‌تان تنظیم کنید مثلاً اگر از آن دسته افرادی هستید که اگر کاری بیش از حد به طول بینجامد از آن خسته می‌شوید حتماً مدت زمان کمتری را برای جمع کردن و بار بندی کردن وسایل خانه اختصاص دهید اما اگر از آن دسته افرادی هستید. که در صورت عجله کردن تمرکز خود را از دست می‌دهید و به قول معروف گیج می‌شوید، بهتر است مدت زمان زیادی را برای بار بندی اثاثیه در نظر بگیرید. تا با آرامش خیال کارهای بار بندی و جمع آوری وسایل را انجام دهید.

مواد خوراکی را فریز کنید

بهتر است از یکی دو هفته قبل از اثاث کشی تمام مواد خوراکی که قابل فریز شدن هستند را فریز کنید و سعی کنید چند روز قبل از اسباب کشی مواد غذایی تازه جدید نخرید.

اسباب کشی در بابل

اسباب کشی در بابل
تیم باربری ممتاز بار همیشه پاسخگو و شنیدار نظرات و انتقادات شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات باربری ممتاز مازندران

حمل بار و اثاث |باربری مازندران

” با کمک باربری ممتاز بار مازندران بهترین اسباب کشی را داشته باشید “

09114254890

به بالای صفحه بردن