اسباب کشی در آمل

اسباب کشی در آمل

 اسباب کشی در آمل _ فرقی نمی کند قصد اسباب کشی منزل، ادارات، شرکت ها و هر جایی را که داشته باشید باید از افراد دیگر که تجربه کافی در این زمینه دارند استفاده کنید در زمان قدیم از افرادی که توان و مهارت کافی در اسباب کشی داشتند استفاده می شد که ممکن بود همسایه، فامیل و دوست باشند یا در نهایت با پرس و جو از کارگرهای اسباب کشی استفاده می کردند. با ظهور شرکت های باربری بسیاری از مردم تمایل دارند حمل بار و اثاثیه خود را به افراد با تجربه و کاربلد بسپارند. 

امروزه بسیاری از افراد نگران آسیب رسیدن به وسایل و اثاثیه شان در هنگام اسباب کشی هستند. شرکت های اسباب کشی و حمل بار افراد با تخصص و مجرب در این زمینه دارند که با ارائه خدمات تخصصی دیگر جای نگرانی باقی نمی ماند اگر به دنبال بهترین شرکت اسباب کشی در مازندران هستید این مقاله را بخوانید تا با بررسی خدمات هر یک بتوانید بهترین شرکت باربری را با دید بازتری انتخاب کنید.

انتخاب یک باربری مناسب با افراد آموزش دیده به این دلیل اهمیت دارد. که در فرایند بار بندی، بارگیری و چیدمان هر شخص متخصص کار خود را به نحو احسن انجام دهد. مثلا اگر کارگر حمل بار دقت کافی در حمل و نقل وسایل نداشته باشد ممکن است لوازم آسیب ببینند.

ممتاز باربری

خدمات بار بندی یکی از اجزای مهم خدمات اسباب کشی یک شرکت باربری مازندران به شمار می رود. مسلما کسانی که قصد اسباب کشی و جابجایی به محل جدید را دارند دوست دارند.


شاید بتوان گفت که بار بندی وسایل و لوازم منزل، پیش از شروع اسباب کشی با استفاده از خدمات شرکت ممتاز باربری ، می تواند یکی از مراحل پر استرس باشد البته با کمک کارگران حمل بار شرکت های باربری مازندران، این مسئله تا حد زیادی برطرف می شود و اینکار به آسانی معمولا صورت می گیرد اما چرا افرادی که می خواهند از چند روز قبل از اسباب کشی، خودشان تا جای ممکن، بخش عمده ای از وسایل را بار بندی کنند، دچار سردرگمی و یا استرس می شوند؟

در این شرایط اگر می خواهید بار بندی را خودتان انجام بدهید، سئوالی که شاید بهتر باشد از خود بپرسید این است که پیش از اسباب کشی چه چیزهایی را زودتر بار بندی کنید؟ البته ممکن است جواب مشخصی هم به این سئوال وجود نداشته باشد و این کار کمی گیج کننده باشد. بنابراین در اینجا مواردی که در این مسئله دخیل هستند را جهت آشنایی هر چه بیشتر شما، معرفی می کنیم:

چه کارهایی را قبل از اینکه اولین وسایل را بار بندی کنید، باید انجام دهید:

آیا آماده شروع بار بندی وسایل و لوازم تان پیش از آغاز حمل بار توسط پرسنل شرکت های باربری مازندران، هستید؟ شاید در وهله اول، بنظر برسد که کاری است فیزیکی و کمی هم وقت گیر اما به یاد داشته باشید. که این مراحل را باید جهت انجام آن به بهترین نحو ممکن، یکی پس از دیگری به نوبت انجام دهید:
اینکه بدانید کدام وسایل را زودتر از بقیه می خواهید بار بندی کنید، ضروری است اما نکته مهم این است. که آیا برای این کار وسایل و لوازم تان را دسته بندی کرده اید؟از وسایل و لوازم، فهرست سازی کنید:
اینکه بدون دسته بندی و هیچ مقدمه ای، بطور ناگهانی اقدام به بار بندی تمام وسایل کنید اشتباه بزرگی است. حتی ممکن است این کار موجب آسیب وارد شدن و یا گم شدن برخی از اقلام شود. بهتر است قلم و کاغذ به دست بگیرید و اتاق به اتاق خانه بگردید و فهرستی از وسایلی که می خواهید بار بندی و جابجا کنید. را بنویسید این فهرست تا پیش از رسیدن روز اسباب کشی با استفاده از امکانات شرکت های باربری مازندران، می تواند برای شما بسیار مفید باشد این کار بسیار مهم است به آماده سازی. خانه پیش از اسباب کشی کمک می کند. خصوص اگر خانه شما شلوغ است و یا فرد فراموشکاری هستید.

اسباب کشی در آمل

مسلما اینکه چیزهایی که در طول سالها خریداری و در خانه گذاشته و یا انبار کرده ای. را بخواهید نامشان را در یک لیست قرار دهید چندان پردرسر و پرزحمت نیست. به خصوص اگر بتوانید به سرعت اینکار را انجام داده و یا از کمک و مشورت سایر اعضای خانواده بهره مند شوید.
هنگامی که مشغول ایجاد فهرست مورد نظرتان هستید، حتی نوشتن یادداشت ها و نکات مهم درباره آنها به شما و دیگران کمک خواهد کرد. که بدانید با هر وسیله دقیقا چه کنید و در خانه جدید آنها را در کجا قرار دهید به خصوص مبلمان و لوازمی از این دست که هم بار بندی و هم انتقال آنها به محل جدید توسط کارگران باربری مازندران، حساس و مهم است.

اسباب کشی در آمل

اتاقی که کمتر مورد استفاده قرار می گیرد:

در چنین اتاقی اگر بار بندی وسایل درون آن را انجام دهید. مسلما خللی در زندگی روزمره شما بوجود نخواهد آمد. زمانی که با چنین دیدگاهی آرام آرام شروع به جمع آوری و سپس بار بندی بار و وسایل خود کنید براحتی می توانید از پس این کار برآیید. در این صورت به هیچ وجه، بار بندی اثاثیه و لوازم کاری سخت و طاقت فرسا نخواهد بود.

ضمنا این را به یاد داشته باشید که آخرین چیزی که جمع آوری می کنید، تخت خواب ها باشند. خوابیدن روی زمین در کنار وسایل در هنگام اسباب و اثاث کشی، خستگی و زحمت شما را دوچندان می کند. در روز موعود که باید با انرژی تمام هنگام رسیدن کارگران شرکت باربری مازندران به منزل تان، آماده باشید. در عوض ممکن است خسته و کم انرژی ظاهر شوید که این مسئله اصلا خوب نیست.

ایده های جالب برای اسباب کشی و اینکه چگونه یک ‌اسباب کشی راحت داشته باشیم؟

بیایید اول از همه تعریفی از یک ‌اسباب کشی راحت داشته باشیم. به نظر می‌رسد یک ‌اسباب کشی راحت عبارت است از انتقال اثاثیه از نقطه‌ای به نقطه دیگر، بدون اتلاف وقت، با کمترین هزینه کرد ممکن، بدون کوچکترین آسیب به لوازم و بدون دردسر و احتمالا سردرد! این‌که در عرض چند روز کلیه لوازم زندگی خود را به بهترین نحوه باربندی کنیم. در عرض یک روز آن‌ها را به خانه جدید انتقال دهیم. خون از دماغ هیچ کس و هیچ چیز نیاید و در پایان کار. با نوشیدن قهوه‌ای داغ از خانه جدید و دکوراسیون جدید لذت ببریم.

۱) زمان‌بندی، زمان‌بندی و زمان‌بندی

یک ضرب‌المثل انگلیسی است که می‌گوید:
سه بار اسباب‌کشی به اندازه یک آتش‌سوزی به شما ضرر می‌رساند.

با این حساب، برای چنین سونامی مخاطره‌آمیز و سهمگینی باید حسابی برنامه‌ریزی کرد. اولین گام برای داشتن یک ‌اسباب کشی راحت زمان‌بندی است. این‌که در مدت زمان مشخص و معقولی کلیه لوازم را تفکیک و سپس باربندی کرده و آماده اسباب‌کشی شویم.

در این‌که اسباب‌کشی در اغلب اوقات کاری است بس دشوار، شکی نیست. اما حقیقت این است که همه ما دست کم یکی دو بار در زندگی ناچار به اسباب‌کشی هستیم و شاید برخی، هرسال یا هر چند سال یک‌بار این تجربه را دارند. تجربه‌ای که اگر حساب شده عمل نشود، می‌تواند بسیار تلخ و آزار دهنده باشد.

برای این‌کار کافی است یکی دو هفته قبل از اسباب‌کشی دست به کار شوید. ابتدا کلیه لوازم منزل را تفکیک و درجه‌بندی کنید. طبعا برخی از لوازمی که داریم کاربرد چندانی برایمان ندارند و می‌توان از همین روزهای اول بسته‌بندی‌شان کرد.

در حالت کلی، اگر برنامه اسباب‌کشی‌تان مشخص است بهتر است وقت را تلف نکنید و از همین امروز دست به کار شوید. البته، برخی‌ها در مدت زمان یک هفته هم از عهده این کار برآمده‌اند. این بستگی به شما، لوازم‌تان و نحوه عملکردتان دارد.

اسباب کشی در آمل

اسباب کشی در آمل

۲) تفکیک وسایل از یکدیگر

علاوه بر موضوع میزان استفاده از اسباب و اثاثیه، بحث کمیت و کیفیت آن‌ها نیز مطرح است. همه ما در خانه خود وسایلی را داریم که دیگر استفاده‌ای برایمان ندارند، کهنه و خراب شده‌اند، مدل جدیدی از آن را خریداری کرده‌ایم، جایی برای آن نداریم و در نهایت صرفا به این خاطر که دلمان نیامده است نگه‌شان داشته‌ایم.

اگر چنین وسایل یا لباس‌هایی را در منزل‌تان دارید، اکنون بهترین زمان برای خلاصی از شر آن‌ها است. لازم نیست در حیاط خانه حراجی به راه بیاندازید! خیلی بی‌سروصدا لباس‌ها را به کسانی که به آن‌ها نیاز دارند، بدهید و لوازم و اثاثیه را نیز یا به دست سمسار بسپارید یا در فروشگاه‌های آنلاین به پول نقد تبدیل کنید.

در ضمن، بهتر است هر بخش از خانه را به‌صورت مجزا بسته‌بندی کنید. برای مثال، ابتدا به سراغ انباری بروید، سپس اتاق‌های میهمان و در نهایت اتاق خواب و آشپزخانه. البته، برخی از لوازم آشپزخانه که استفاده چندانی ندارند می‌توانند در اولویت قرار بگیرند اما لوازم حیاتی، شریان خانه هستند و شوخی با آن‌ها کار درستی نمی‌تواند باشد!

۳) اصول بسته‌بندی برای داشتن اسباب کشی راحت

بسته‌بندی یکی از مهم‌ترین قسمت‌های اسباب‌کشی است. اولین رکن این قسمت هم کارتن‌ها هستند! معمولا بسیاری از ایرانی‌ها کارتن‌های لوازم برقی و برخی ظروف را نزد خود نگه می‌دارند و دور نمی‌ریزند. اگر شما نیز چنین فرد اقتصادی و آینده‌نگری هستید، یک هیچ از دیگران جلو هستید.

در مورد برخی از لوازم، بسته‌بندی بسیار راحت است. آن‌ها را در جعبه قرار داده و درب آن ‌را چسب می‌زنیم. اما در مورد برخی وسایلتان از قبیل لوازم برقی حساس یا ظروف شکستنی ماجرا کاملا فرق می‌کند. این بخش از کار، حساس‌ترین و جدی‌ترین قسمت آن است.

ممتاز باربری

برای این منظور شاید لازم باشد به سراغ دکه روزنامه‌فروشی هم رفته و مقداری روزنامه باطله خریداری کنید. اولین نکته در بسته‌بندی ظروف کریستال و شکستنی، عدم تماس آن‌ها با یکدیگر است که این کار از عهده روزنامه‌های باطله برمی‌آید. اگر هم کاغذ باطله، لباس کهنه و امثال آن را هم استفاده کردید که اقتصادی‌تر عمل کرده‌اید.
اکنون نوبت به نام‌نویسی می‌رسد. اگر حوصله و وقت کافی دارید روی همه کارتن‌ها برچسب بزنید و عنوان وسایل داخل آن را ذکر کنید. لیوان‌ها، بشقاب‌ها، لباس‌ها، لوازم دکوری و …، در غیر این‌صورت با یک ماژیک بزرگ روی کارتن‌های حساس بنویسید شکستنی.

مزیت حالت اول این است که هنگام خالی کردن بارها در خانه جدید، لازم نیست تک‌تک کارتن‌ها را باز کنید تا ببینید داخل‌شان چیست. از همان اول، هر کارتن را به اتاقی انتقال می‌دهید که به آن تعلق دارد.

تیم باربری ممتاز بار همیشه پاسخگو و شنیدار نظرات و انتقادات شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات باربری ممتاز مازندران

حمل بار و اثاث |باربری مازندران

” با کمک باربری ممتاز بار مازندران بهترین اسباب کشی را داشته باشید “

09114254890

به بالای صفحه بردن