اثاث کشی در نکا

اثاث کشی در نکا

اثاث کشی در نکا _ دیگر نگران اسباب کشی و جابجایی های خود نباشید.یک جابجایی رویایی را با ممتاز باربری تجربه کنید.شرکت ممتاز باربری ارائه دهنده خدمات نوین در جهت انجام هرچه بهتر و راحت تر پروسه اسباب کشی میتواند. با بهره گیری از کلیه ظرفیت های موجود این پروسه یا همان اثاث کشی افراد را برنامه ریزی، مدیریت و اجرا نماید.

شرکت باربری ممتاز همواره در تلاش بوده برای خدمات هر چه بیشتر برای شما همشهریان عزیز و ارجمند.

مطالب بیشتر:

باربری و اثاث کشی در ایزدشهر

اثاث کشی آسان در محمودآباد

باربری آسان در قائمشهر

این آیتم ها مواردی ازقبیل :

  • چگونگی لایه پیچی اصولی و درست ظروف شکستنی
  • استفاده از جعبه های مقاوم در ابعاد مناسب
  • شیوه درست بسته بندی
  • عدم وجود فضای خالی بین وسایل داخل جعبه ها
  • در نظر گرفتن لبه های تیز وسایل بزرگ و مهار آنها توسط ضربه گیرها
  • کم کردن اندازه و حجم وسایلی که اندازه آنها از حد نرمال خارج است

و بسیاری از موارد دیگر همگی از اصولی می باشد که می بایست. در این مرحله مورد توجه قرار گرفته و به درستی انجام شود. که بهترین های اتوبارها از این اصول پیروی می کنند. خیلی از افراد گمان می کنند. که جمع آوری و بسته بندی وسایل منزل یک خانه صرفا قرار دادن. چند تیکه از ظروف و وسایل خرده ریز در داخل جعبه و کارتن می باشد.

ولی واقعیت چیز دیگری است . وقتی ما صحبت از جمع آوری و بسته بندی وسایل یک خانه می کنیم. دقیقاً باید تمام مراحل یک جابه جایی را که شامل حمل و انتقال ، باز کردن وچیدمان می باشد. را نیز مد نظر قرار دهیم چرا که اگر ما از ابتدا ، کار را به درستی انجام ندهیم می شود. نقل همان اصطلاح معروف “خشت اول چون نهد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج” .

اثاث کشی در نکا


کارتن مخصوص اسباب کشی


اثاث کشی در نکا | یادتان باشد که حتما روی تمامی کارتن های مخصوص اسباب کشی محتویات داخل آن را نوشته. و با استفاده از چسب های رنگی محل قرارگیری این کارتن ها را در منزل جدیدتان از هم تفکیک کنید. به طور مثال اگر در یک خانه 2 خوابه زندگی می کنید خانه شما دارای 6 بخش اصلی می باشد. که به ترتیب شامل آشپزخانه ، سالن ، اتاق خواب ها ، سرویس بهداشتی و حمام می باشد شما می توانید

برای هر کدام از این بخش ها از یک رنگ مشخص استفاده کرده و روی کارتن های مربوط به آن بخش با چسب رنگی مربوط به آن علامت گذاری کنید.

و یا در رابطه با وسایل بزرگتان ، حتما قبل از شروع اسباب کشی می بایست. شرایط حمل که شامل مواردی از قبیل مسیر قابل تردد نیروهای باربری جهت انتقال وسایل از داخل منزل به داخل ماشین ، نوع ماشین حمل و بالعکس شرایط تردد نیروهای باری جهت انتقال وسایل از داخل ماشین به منزل جدیدتان را در نظر بگیرید. تا با توجه به این شرایط و مشکلاتی که در طول این مسیر وجود دارد.

وسایلتان را ایمن سازی کرده و شرایط حفظ سلامت آنها در طول جابه جائی را محیّا سازید . مواردی که ذکر شد تنها بخشی از مواردی می باشد. که در هنگام جمع آوری و بسته بندی وسایل منزلتان می بایست مورد توجه قرار گیرد .

اثاث کشی در نکا
اثاث کشی در نکا

حمل و جابه جایی وسایل منزل


بعد از جمع کردن وسایل داخل یک خانه و ایمن سازی آنها جهت مراحل بعدی اسباب کشی نوبت به حمل و جابه جایی وسایل منزل به محل جدید می رسد.

حمل و جابه جایی وسایل منزل دومین بخش از مراحل یک اسباب کشی می باشد. و همچنین نسبت به این موضوع تاکید شد؛ برای اینکه بتوان در این مرحله یک جابه جائی ایده آل را پشت سر گذاشت. ، می بایست که تمهیدات لازم . را در هنگام جمع آوری و بسته بندی وسایل به کار گرفت.

همه ما به خوبی می دانیم که حمل و انتقال جزء قسمت های طاقت فرسای یک اسباب کشی به حساب می آید. و معمولا بسیاری از آسیب ها و خسارات در این بخش اتفاق می افتد. ، پس توجه به این نکات بسیار ضروری و حائز اهمیت می باشد. که انجام این مرحله از جابه جائی را به افراد متخصص و با تجربه سپرده و قبل از شروع این مرحله کار ایمن سازی وسایل به درستی انجام شود.

بیائید به اتفاق ، انجام این مرحله از اسباب کشی را مرور کنیم. ، به طور معمول شروع مرحله حمل وجابه جائی بسته به حجم وسایل قابل انتقال ، نیازمند وسیله نقلیه مناسب خواهد بود. یکی از مشکلاتی که معمولا در همین ابتدای کار وجود دارد. تخمین زدن تعداد ماشین حمل مورد نیاز برای جابه جائی وسایل داخل منزل می باشد.

اثاث کشی در نکا


اگر بخواهیم یک راهنمائی ارزشمند به شما دراین زمینه ارائه دهیم این است. که برای انجام درست این موضوع می بایست تمام وسایل موجود در خانه اعم از وسایل خرده ریز داخل کابینت ها ، کمدها ، انباری و … را در یک قسمت از خانه درکنار وسایل بزرگ از قبیل مبلمان ، سرویس خواب ، بوفه ، یخچال و .. جمع کرده تا بتوان با توجه به حجم کلی این وسایل برآورد درستی نسبت به تعداد ماشین مورد نیاز جهت انتقال وسایل به محل جدید انجام داد

انجام درست این موضوع می تواند سهم زیادی در مدیریت زمان وهزینه کرد شما دراین مرحله از اسباب کشی تان داشته باشد. و آن به این دلیل است که اگر شما بتوانید برآورد درستی نسبت به این موضوع داشته باشید. باعث می شود که در زمان درخواست وسیله حمل مورد نیازتان ازشرکت های باربری تعداد و نوع ماشین مورد نیاز را به درستی مشخص کرده. تا در زمان انتقال وسایلتان به محل جدید دچارکمبود و یا پِرتی فضا در داخل وسیله حمل نشوید .

در توضیح این موضوع باید اضافه کنیم. که اگر تعداد ماشین درخواستی شما جهت انتقال وسایلتان بیشتر از تعداد مورد نیاز باشد. باعث شده هزینه اضافی به شما تحمیل شود. و اگر تعداد ماشین درخواستی شما کمتراز تعداد مورد نیاز باشد باعث می شود. شما مجبور به صرف وقت و تحمل مدت زمان. نسبتاً طولانی جهت آمدن ماشین حمل بعدی شوید. و گاهی اوقات این موضوع می تواند هزینه اضافی برای شما به همراه داشته باشد.

تیم باربری ممتاز بار همیشه پاسخگو و شنیدار نظرات و انتقادات شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات باربری ممتاز مازندران

حمل بار و اثاث |باربری مازندران

” با کمک باربری ممتاز بار مازندران بهترین اسباب کشی را داشته باشید “

09114254890

اسکرول به بالا