اثاث کشی در متل قو

اثاث کشی در متل قو

اثاث کشی در متل قو _ خدمات اسباب کشی منزل یکی از کارهایی است که معمولا شما را یک ماه قبل از جابه جایی درگیر می کند. بایستی تمام وسایل موجود در خانه را برای حرکت از مکانی به مکان دیگر آماده کنید در این مواقع، به طور معمول اعضای یک خانواده دست به دست هم می دهند وسایل را برای آغاز سفر آماده می کنند. نکته مهم در این مواقع جابه جایی وسایل و انتقال آن ها به خانه جدید است.

ممتاز باربری

همه ما می دانیم که در این مرحله بسیار تنهاییم و بایستی به تنهایی به فکر جابه جایی بسیاری از وسایل باشیم. بهترین راه برای انجام این کار وجود باربری های متعدد است تا بتوانید راحت و بی دردسر وسایل خود را جابه جا کرده و کارهایتان را به ایشان بسپارید. سوالی که در این مواقع پیش می آید این است که چگونه می توانیم در بین باربری های متعدد، به یکی از آن ها اعتماد کرده و جابه جایی را به آن ها بسپاریم؟

می توانید با خیال راحت این کار را به شرکت ممتاز باربری بسپارید.

اسباب کشی منزل در مازندران با مجهزترین شرکت‌های اسباب کشی

اثاث کشی یا اسباب کشی منزل و رفتن به خانه جدید یکی از کارهای دشواری است که ممکن است سالانه یا هرچند سال یک‌بار به آن نیاز پیدا کنیم. چیدن وسایل در کارتن‌ها، جمع‌کردن خرده‌ریزها و اینکه تصمیم بگیریم. کدام‌یک از وسایل را زودتر به خانه جدید منتقل کنیم، جز دغدغه‌هایی است که در زمان اثاث کشی منزل با آن مواجه می‌شویم.

گاهی حمل وسایل سنگین خانه مثل مبلمان و یخچال و لباسشویی آن‌قدر سخت است که حتی چندنفری هم نمی‌توان از عهده آن برآمد آن هم زمانی که قرار باشد یخچال را از طریق پله‌ها جابه‌جا کنیم. در این مواقع بهتر است که از خدمات یک شرکت باربری و اثاث کشی معتبر استفاده کنیم. که بتواند بدون آسیب رساندن به وسایل، آن‌ها را حمل کند.

اما برای اسباب کشی به خانه جدید چه باید بکنیم؟ اصلاً چطور باید کارگر اثاث کشی منزل پیدا کنیم؟ اگر به دنبال شرکت خدمات اسباب کشی منزل در مازندران باشیم کجا باید به دنبالش بگردیم؟ شماره اتوبار درمازندران چند است؟ اپلیکیشن اسباب کشی هم وجود دارد؟

اگر شما هم به دنبال بهترین خدمات اسباب کشی منزل در غرب و شرق مازندران و یا در شمال و جنوب مازندران هستید، ما به شما کمک می‌کنیم تا با خدمات اصولی که توسط کارگر متخصص انجام می‌شود، اثاث کشی منزل راحت‌، آسان و بدون دردسری داشته باشید.

خدمات کارگر اسباب کشی

کارگر اسباب کشی یا کارگر خالی اسباب کشی یکی از خدماتی است که باربری های در کنار ارسال ماشین انجام می‌دهند.

جهت انجام باربری نکاتی مورد نیاز است که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت:

  • در ابتدا شما باید بدانید که هزینه تمام شده باربری برای شما چه میزان خواهد بود. اینجاست که شما می توانید به درستی تصمیم بگیرید.
  • ثانیا باید مطمئن باشید که بارگیری و تخلیه بار در زمان و مکان مقرر و به درستی انجام می شود.
  • ثالثا اگر کالای مرسوله فاسد شدنی است ، باید به سرعت به مقصد برسد.
  • رابعا کالای انتقالی شما باید به بارنامه باربری مجهز گردد.

اثاث کشی در متل قو

اثاث کشی در متل قو

سرعت باربری فوق العاده:

ممتاز باربری در مازندران با دراختیار داشتن ماشین های پیشرفته ای از جمله روباز، مسقف، سبک و سنگین. برای رساندن محصولات شما سریع ترین زمان ممکن را درنظر می گیرد . درعین حال ضمانت سلامت آن را به همراه دارد.

ارسال همه روزه به سراسر ایران

ممتاز باربری با داشتن 5000 خودرو باری متنوع و فعال در سراسر کشور خیال همه مشتریان را راحت کرده است. اگر قصد جابجایی کالا به شهرهای مختلف دارید در سریع ترین زمان ممکن و با قیمت استثنائی بهترین گزینه برای شماست.

بیمه نامه و ضمانت صحت کالا

ممتاز باربری با ارائه بیمه نامه برای هر حمل و نقل تا کنون آسودگی. خاطر را برای تمامی مشتریان خود به ارمغان آورده است.

ماشین آلات متنوع و ایمن

با توجه به حجم بار شما می توانید خودروی مناسب را از بین انواع خودروهای مسقف و روباز ما برگزینید.

نکات مهم در اسباب کشی منزل

برای اینکه بتوانید اسباب کشی خود را به بهترین شکل انجام دهید لازم است با نکات مهم در اثاث کشی آشنا شوید تا بتوانید بدون مشکل و در فرصت مناسب وسایل خود را جابجا کنید. رعایت این نکات قبل از اسباب کشی، حین آن و بعد از آن به شما کمک می کند تا راحت تر وسایل را جابجا کنید. لازم است برای بسته بندی وسایل خود زمان بگذارید و این کار را با دقت انجام دهید.

۱. لیست کارهای اسباب کشی را از قبل تهیه کنید

۲. زمان مورد نیاز برای بسته بندی و حمل وسایل را تخمین بزنید

حتما قبل از اسباب کشی تخمین بزنید که جابجایی آنها چقدر زمان می برد تا در زمان بندی خود به مشکل نخورید و به موقع و بدون عجله وسایل خود را به محل جدید منتقل کنید.

۳. وسایل مورد نیاز اثاث کشی را از قبل تهیه کنید

یکی از مهم ترین نکات اسباب کشی است و همانطور که میدانید برای اثاث کشی منزل به وسایلی مانند کارتن در سایزهای مختلف، چسب نواری پهن، قیچی، صندوق، برچسب، طناب، ماژیک و غیره نیاز دارید.

۴. هنگام حمل مراقب وسایل شکستنی باشید

برای حمل وسایل شکستنی دقت بیشتری داشته باشید و یا اگر کسی این کار را برای شما انجام می دهد به آنها این مساله را خاطر نشان کنید.

۵. بهتر است از وسایل آشپزخانه شروع کنید

وسایل آشپزخانه چون شکستنی و حساس تر هستند دغدغه شما برای بسته بندی آنها بیشتر است.

اثاث کشی در متل قو

اثاث کشی

۶. دقت لازم در بسته بندی وسایل شکستنی و حساس داشته باشید

یکی دیگر از نکات مهم در اسباب کشی این است. که وسایل حساس و ظریف که احتمال بیشتری وجود دارد. در اسباب کشی آسیب ببینند را با پلاستیک های مخصوص محافظت کنید . با دقت هر کدام را در کارتن گذاشته و محکم با چسب پهن یا طناب بسته بندی کنید.

۷. قبل از اسباب کشی کارتن با اندازه های مناسب تهیه کنید

برای اسباب کشی نیاز است کارتن با ابعاد گوناگون تهیه کنید.
می توانید از سوپر مارکت ها یا بنگاه های مواد غذایی کارتن تهیه کنید. اما برای حمل امن و راحت میتوانید مناسب ترین وسایل و کارتن های اسباب کشی را از نوبار تهیه کنید.

۸. کارتن و جعبه ها را با دقت و محکم بسته بندی کنید

یکی از نکات مهم اثاث کشی این است که از بستن در جعبه ها اطمینان حاصل کنید. با طناب های باریک یا نوار چسب های محکم در جعبه را ببندید.

۹. بعد از بسته بندی کارتن ها را برچسب گذاری کنید

برای اینکه بعدا در چیدمان وسایل به مشکل برخورد نکنید و بدانید چه چیزی حمل می کنید. که در حین اسباب کشی مراقبت بیشتری کنید روی آنها برچسب زده و با ماژیک بنویسید. توضیح مناسبی از نوع وسیله روی کارتن بنویسید تا زمان چیدمان هم راحت باشید و لازم نباشد برای پیدا کردن یک وسیله کل کارتن ها را باز کنید.

۱۰. پایه های مبلمان را بپوشانید

برای جلوگیری از آسیب به پایه های مبلمان و کنده شدن روکش آنها قبل از اسباب کشی دور پایه ها را با روزنامه یا کاغذ باطله بپوشانید. پیشنهاد می کنم این مورد که از نکات مهم در اسباب کشی است را فراموش نکنید.

۱۱. وسایل را تمیز و سپس بسته بندی کنید

تمامی وسایلی که دارید را قبل از بسته بندی تمیز کنید. گرد و غبار آنها را بگیرید و بعد با دقت آنها را در جعبه یا کارتن بگذارید.

۱۲. مبلمان را با پلاستیک یا پتو بپوشانید

برای جلوگیری از کثیف شدن پارچه مبل یا صندلی ها، با روکش پلاستیکی آنها را پوشش دهید.

۱۳. وسایل سنگین را در یک کارتن نگذارید

برای اینکه وزن جعبه ها متعادل باشد همه وسایل سنگین را در یک کارتن نگذارید. مثلا کتاب ها را در کارتن های متفاوت بگذارید.

اثاث کشی در متل قو

اثاث کشی در متل قو

۱۴. در اسباب کشی برای حمل گل و گیاهان دقت کنید

گیاهان و گلدان های بزرگ را به همان صورت جابجا کنید. اما یک نکات مهم در اسباب کشی گلدان های کوچک، این است که آنها را در یک جعبه قرار دهید و داخل هر گلدان یک چوب به ارتفاع بلندترین گلدان بگذارید و با یک پلاستیک دارای منفذ رو و دور جعبه را بپوشانید.

۱۵. لوازم گران قیمت را جدا حمل کنید

زیورآلات و اجناس گران قیمت را پیش خودتان نگه دارید و با خودرو شخصی جابجا کنید.

۱۶. لوازم ضروری را در دسترس قرار دهید

وسایلی که استفاده هر روز هستند و در هنگام اثاث کشی و در طی جابجایی به آنها نیاز دارید در دسترس قرار دهید. مثل لوازم شخصی و بهداشتی.

۱۷. هر وسیله بزرگی که می توانید را به قسمت های کوچک تفکیک کنید

اگر وسایل بزرگ مانند مبلمان دارید که قابل تفکیک و جدا کردن هستند آنها را جدا کنید تا حمل آنها برای شما راحت تر باشد و به آنها آسیب نرسد.

۱۸. سعی کنید همه وسایل را بسته بندی کنید

یکی از نکات مهم در اثاث کشی این است برای جلوگیری از شکستن و آسیب رسیدن به وسایل در حین اسباب کشی هر وسیله ای در هر اندازه ای حتما باید با پوشش کارتنی یا هر نمونه دیگر پوشانده شود. چون در اثر اصطکاک با وسایل دیگر ممکن است خراب شوند.

۱۹. برای جابجایی از شرکت های خدماتی و افراد با تجربه در این زمینه استفاده کنید

برای اینکه بتوانید لوازم بزرگ را جابجا کنید در ازای پرداخت هزینه از افرادی که کار آنها حمل اثاثیه است کمک بگیرید. آنها هر چیزی که برای حمل و نقل نیاز داشته باشند را با خود به همراه می آورند.

۲۰. در حین اثاث کشی ابتدا اثاثیه سنگین را بارگیری کنید

فراموش نکنید که جایگذاری در وسیله نقلیه که کامیون یا نیسان است با دقت صورت بگیرد.

۲۱. لباس هایی که آویزان هستند را به همان صورت با گیره لباسی داخل ملحفه یا پلاستیک بزرگ بگذارید

با رعایت این نکات مهم در اسباب کشی منزل چیدمان آنها هم برای شما سریع تر و راحت تر است.

۲۲. یکی از نکات مهم در اثاث کشی این است که برای حمل وسایل برقی از کارتن ها و جعبه های خودشان استفاده کنید.

۲۳. دور انداختن وسایل بدون مصرف را فراموش نکنید.

معمولا در هر اسباب کشی وسایلی پیدا می شود که نیاز ندارید یا اضافه هستند، سعی کنید آنها را دور بریزید.

تیم باربری ممتاز بار همیشه پاسخگو و شنیدار نظرات و انتقادات شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات باربری ممتاز مازندران

حمل بار و اثاث |باربری مازندران

” با کمک باربری ممتاز بار مازندران بهترین اسباب کشی را داشته باشید “

09114254890

اسکرول به بالا