اثاث کشی در تنکابن

اثاث کشی در تنکابن

اسباب کشی و اثاث کشی منزل در تنکابن

اثاث کشی در تنکابن _ ویژه‌ترین خدمات اسباب کشی را به شما عزیزان ارائه می‌نماید. هدف ما ایجاد حسی مثبت جهت دریافت خدمات اثاث کشی درتنکابن است. برای رسیدن به این هدف بسیار مهم نیز . تلاش نموده‌ایم از تجربه چندین ساله‌مان در این زمینه استفاده نموده . و رضایت شما عزیزان را به دست آوریم خدمات ما از مشاوره رایگان برای برنامه‌ریزی اثاث کشی شما عزیزان انجام می‌شود. کارشناسان ما راهنمایی‌های لازمه را به شما ارائه می‌نمایند تا بتوانید زمان مناسبی برای اسباب کشی‌تا انتخاب نمایید. دادن اطلاعات لازم در ارتباط با چگونگی بار بندی وسایل ماده نمودن آن‌ها. از دیگر وظایف مشاوران‌ مان است . با توجه به مبدا و مقصد، بهترین مسیریابی ممکن را برای شما انجام می‌دهند. در صورت تمایل شما عزیزان نیز نیروهای متخصص ارائه دهنده خدمات باربندی اسباب کشی را به محل شما اعزام می‌نمایند .

ممتاز باربری

با سفارش خدمات بار بندی اثاثیه. شما می‌توانید راحت‌ترین و مطمئن‌ترین اسباب کشی را تجربه نمایید. نیروهای ما به درستی تمامی وسایل را بدون هدر رفتن تجهیزات بار بندی برای شما بار بندی می‌نمایند. این عزیزان آموزش‌های لازم را دیده‌اند تا هریک از وسایل شما را به بهترین شکل ممکن بار بندی نمایند . تا از هرگونه آسیبی محفوظ باشند .

از صفر تا صد اسباب کشی را به ما محول نمایید، اطمینان خاطر داشته باشید که قطعا بهترین‌ها را در ممتاز باربری به شما عزیزان ارائه می‌نماییم.

اثاث کشی در تنکابن

اسباب کشی منزل با شرکت ممتاز باربری

قطعا همه ما یکبار اسباب کشی را در طول عمرمان تجربه نموده‌ایم. و خیلی از افراد مرتب و به‌صورت سالیانه مجبور به انجام آن می‌شوند. اثاث کشی به خانه جدید، کار بسیار سخت و طاقت فرسایی است. بار بندی کردن . اثاثیه در کارتن‌ها. حفظ سلامت اثاثیه شکستنی، مطمئن شدن از اینکه وسایل ضربه نبینند. چگونگی حمل وسایل خیلی سنگین مانند یخچال، گاز، ماشین لباسشویی و غیره همگی دغدغه‌هایی بسیار بزرگی هستند.

در اثاث کشی وسایل باید اصول و قواعد آن را رعایت نمایید. به‌طور مثال، شما به تنها قادر به حمل اثاثیه سنگین نخواهید بود. چراکه اگر این کار را انجام دهید، ممکن است آسیب جدی به کمر شما وارد شود. در نتیجه باید از افراد متخصص و با تجربه در این زمینه کمک بگیرید.

ما در ممتاز باربری بار تمامی این خدمات را به‌صورت کاملا تخصصی به شما عزیزان ارائه می‌نماییم. خوشبختانه در بین تمامی مشتریان‌مان به‌عنوان معتبرترین و بهترین. اتوبار و باربری شناخته شده و معروف هستیم . که این خود در نتیجه خدمات بسیار عالی بوده که در امر اسباب کشی به این عزیزان ارائه نموده‌ایم. و نیز خدمات باربری بین شهری قابل ارائه می‌باشند.

اثاث کشی در تنکابن

اسباب کشی آسان و بی دردسر

کارهای اسباب کشی را به 3 بخش تقسیم کنید تا مدیریت فرآیند اسباب کشی برایتان آسان شود:

1.کارهای پیش از اسباب کشی

معمولا حجم کارها قبل از اسباب کشی و استفاده از خدمات اتوبار بیشتر است. کارهای قبل از اسباب کشی شامل مشخص کردن زمان دقیق برای اسباب کشی. جمع کردن و باربندی وسایل و تمیز کردن منزل جدید می‌شود . که باید قبل از روز اسباب کشی انجام دهید. توجه کنید که وسایل با لیبل و یا ماژیک مشخص و دسته بندی شوند. 

2.کارهای روز اثاث کشی

در روزی که اسباب کشی انجام می‌شود و اتوبار در محل شما حاضر می‌شود، باید در زمان مشخصی وسایل را به منزل جدید انتقال دهید. با توجه به حجم وسایل و ماشین اسباب کشی، تعدادی کارگر نیاز دارید. شما باید بر عملکرد کارگران شرکت اسباب کشی آنلاین نظارت کنید تا وسایل بدون آسیب جابه‌جا شود.

3.کارهای پس از اسباب کشی

هنگامی که آخرین کارتن و وسایل را به منزل جدید منتقل کردید، اسباب کشی و کار شما با اتوبار پایان می‌یابد. اما کار شما هنوز تمام نشده است. پس از انتقال اثاثیه منزل. باید وسایل بسته بندی شده را باز کنید. چیدمان وسایل، نصب لوازم خانگی و لوستر از مواردی است که در این مرحله انجام می‌شود.

اثاث کشی

اثاث کشی در تنکابن

نحوه ی باربندی وسایل برای اسباب کشی

مهم‌ترین نکته برای استفاده از کارتن اسباب کشی، تهیه پلاستیک حباب‌دار یا روزنامه و چسب پهن است. که با زمان گذاشتن روی بسته بندی وسایل، از وارد شدن ضربه به وسایلی مانند یخچال، تلویزیون و وسایل شکستنی هنگام اثاث کشی در امانید. اینکار به نوعی باعث تجربه اسباب کشی ارزان نیز می‌شود، زیرا مطمئنید این روند بدون کوچکترین خسارت انجام خواهد شد.

اما گاهی به خاطر مشغله‌ کاری، اثاث کشی و بسته‌ بندی اثاثیه منزل یکی از کارهای دشوار می‌شود. شما می‌توانید قبل از شروع اسباب کشی و آمدن اتوبار، از یک و یا چند کارگر کمک بگیرید.

  • وسایل و ظروف شکستنی را درون پارچه تمیز یا لباس‌هایتان بپیچید، و سپس در کارتن قرار دهید.
  • برای حمل و جابه‌جایی راحت‌تر کارتن‌ها در روند اسباب کشی، وسایل سنگین را در کارتن‌های کوچک و وسایل سبک را در کارتن‌های بزرگ‌تر قرار دهید.
  • هنگام بار بندی روی هر کارتن محتویات آن و محل نهایی آن‌ها (اتاق، آشپزخانه یا …) را بنویسید، تا پس از اسباب کشی و هنگام باز کردن کارتن‌ها به‌راحتی اثاث را جا دهید.
  • کارتن‌هایی که نباید باز شوند و بایستی انبار شوند را مشخص کنید.

.

تیم باربری ممتاز بار همیشه پاسخگو و شنیدار نظرات و انتقادات شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات باربری ممتاز مازندران

حمل بار و اثاث |باربری مازندران

” با کمک باربری ممتاز بار مازندران بهترین اسباب کشی را داشته باشید “

09114254890

به بالای صفحه بردن