باربری و اثاث کشی در ایزدشهر

اثاث کشی در ایزدشهر

اثاث کشی در ایزدشهر _ امنیت در اسباب کشی و اثاث کشی، جابجایی ،حمل ونقل را شرکت باربری ممتاز به مشتریان باربری خود هدیه میکند.شرکت باربری ممتاز میخواهد رضایت مشتریان اتوبار و جابجایی خود را در مازندران کسب کند.برای ساختن بهترین تجربه از جابجایی در ایزدشهر و اسباب کشی و حمل و نقل در ایزدشهر برای خود و خانوادتان تنها کافیست با شرکت ممتاز باربری در مازندران تماس بگیرید.

مطالب بیشتر:

اثاث کشی آسان در محمودآباد

اثاث کشی آسان در آمل

باربری آسان در قائمشهر

کلیه خدمات حمل بار و باربری بین شهری از ایزدشهر به تمام شهرستان ها و جابجایی توسط شرکت اتوبار باربری ممتاز بصورت VIP و با بالاترین کیفیت ممکن در جابجایی و باربری و اسباب کشی میباشد.چرا که شرکت اتوبار و باربری باربری ممتاز شما را لایق بهترین و راحت ترین جابجایی میداند. برای تشخیص یک باربری و اتوبار ایمن در مازندران شرکت اتوبار باربری ممتاز را تجربه کنید.ارائه خدمات باربری، جابجایی مناسب و کامل در مازندران را شرکت باربری ممتاز نوید خیال آرام به شما متقاضیان حمل بار و باربری و اتوبار در ایزدشهر می دهد.

باربری و اسباب کشی راحت در مازندران و شرکت باربری ممتاز با خدماتی چون برنامه ریزی دقیق عملیاتی برای باربری و جابجایی در ایزدشهر، استفاده از خدمات بسته بندی ، جداسازی صحیح لوازم و اثاثیه منزل از هم‌ تمام این خدمات با شرکت اتوبار و باربری باربری ممتاز همزمان ممکن است.

خدمات اسباب کشی ممتاز


هر یک از ما در قبال کارهایی که انجام می دهیم به واسطه شغلمان مسئولیت ها و وظایفی داریم.که در ایجاد اعتبار و افزایش مشتری بسیار موثراست.

شرکت های باربری نیز وظایفی به مراتب سنگین تر دارند.چون لوازم و اثاثیه مردم دست آن ها سپرده می شود. و امین مردم هستند.به همین جهت مسئولیت آن ها چه بسا سنگین تر و سخت تر از سایر شغل ها باشد.

از جمله وظایف اصلی شرکت باربری عبارت است از :

شفاف سازی در خصوص هزینه از همان ابتدای قرارداد


یک شرکت باربری موظف است که با توجه به حجم بار، مسافت دو مکان مبدا و مقصد، تعداد طبقات، وزن وسایل و … هزینه باربری را به طور دقیق به مشتری ابلاغ کند.تا مشتری در نهایت بتواند با توجه به شرایط مالی خود تصمیم گیری کند.
شما تجربه ای در خصوص زمان اسباب کشی در شهر دیگر ندارید.پس وظیفه شرکت است که روزها و ساعات پر ترافیک شهر شما را بداند و به شما ساعت و تایم دقیق بدهد.

اثاث کشی در ایزدشهر

ممتازباربری
اثاث کشی در ایزدشهر

اعزام ماشین مناسب با اثاثیه شما


هزینه حمل بار توسط نیسان و وانت کمتر از کامیون و کامیونت است.از این رو بسیاری از شرکت ها بدون در نظر گرفتن حجم اثاثیه شما خودروهایی را اعزام می کنند که هزینه بالایی برای شما دارد.

شرکت باربری ممتاز با صراحت و دقت این مسائل را بررسی می کند.ارائه خدمات جامع و کامل برای اسباب کشی یک شرکت باربری تنها وظیفه ی حمل بار را ندارد.کلیه خدمات از جمله بسته بندی، نظافت، حمل و نقل، وچیدمان را نیز باید بطور حرفه ای و تخصصی انجام دهد.

ارائه بیمه نامه و بارنامه


حمل صحیح و سلامت اثاثیه از وظایف اصلی شرکت باربری است.اما باید همه احتمالات را در نظر گرفت.اگر اتفاقی بیفتد یا وسیله ای آسیب ببیند، شرکت باید جبران خسارت کند.ازین رو ارائه بیمه نامه بسیار امر مهمی است.

اصول اسباب‌کشی ایمن و راحت

1-برنامه‌ریزی کنید.

قبل از شروع به بیرون ریختن وسایل، لیستی از آنچه که در خانه جدید قطعا نیاز دارید را تهیه کنید. یعنی مواردی که به طور منظم از آن‌ها استفاده می کنید، مانند تخت و وسایل آشپزی. برای لیست کردن وسایل مورد نیاز به فضای خانه جدید، بزرگتر و کوچکتر بودن آن توجه کنید.

اگر ممکن است برای انجام هریک از کارها یک زمان مشخص تعیین کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا طبق زمان و برنامه مشخصی تمام وسایل بسته‌بندی شود و از فشار و استرس روز نهایی اسباب‌کشی هم کم شود.


2-جمع کردن وسایل را به روزهای آخر موکول نکنید.

یکی از مهم‌ترین اصول بسته‌بندی وسایل برای اسباب‌کشی شروع به موقع و عدم تعویق بسته‌بندی است. جمع کردن همه وسایل خانه کار راحتی نیست. بنابراین این کار را به روزهای آخر جابجایی موکول نکنید و زودتر جمع کردن و بسته‌بندی کردن وسایل را شروع کنید و کم‌کم کار را پیش ببرید.

3-لیستی از وسایل مورد نیاز تهیه کنید.

برای شروع استرس نگیرید. ابتدا لیستی از وسایل موردنیاز برای اسباب‌کشی و بسته‌بندی تهیه و آن‌ها را آماده کنید. این کار باعث می‌شود که دیگر به دنبال وسایل غیرضروری نگردید و در وقتتان صرفه‌جویی کرده و بتوانید به راحتی وسایلتان را بسته‌بندی کنید. برای هر اسباب‌کشی به کارتن مخصوص اسباب‌کشی، سلفون، بابل رول، چسب و … نیاز دارید. سعی کنید کارتن وسایل برقی مانند تلویزیون، سیستم صوتی، مایکروفر و سایر وسایل برقی منزل را نگه دارید و آن‌ها را با کارتن خودشان بسته‌بندی کنید.

اثاث کشی در ایزدشهر

4-کارتن مناسب تهیه کنید.

کارتن‌ها نباید خیلی بزرگ یا خیلی کوچک باشند. برای تهیه کارتن از مغازه داران اطراف خود بخواهید یک یا چند عدد کارتن برای شما تهیه کنند. همچنین می‌توانید انواع کارتن را از شرکت‌های حمل بار خریداری کنید.

5-وسایلی که نیاز ندارید، نگه ندارید.

هنگام بسته‌بندی وسایل، اگر به چیزی نیاز ندارید، آن را به خانه جدید نبرید. سعی کنید بار خود را سبک کنید. اگر قابل فروش هست، بفروشید، اگر قابل استفاده نیست دور بیندازید و اگر قابل اهدا شدن است، هدیه دهید.


6-از آشپزخانه شروع کنید.

آشپزخانه و وسایل آن پیچیده‌ترین قسمت خانه است. بسته‌بندی وسایل را از آنجا شروع کنید تا استرس نگیرید. جمع کردن آشپزخانه بار زیادی را از دوش شما بر می‌دارد. برای شروع بسته‌بندی وسایل بهتر است ابتدا ظروف شکستنی را بسته‌بندی کنید و با این کار مانع شکستن ظروف در زمان بسته‌بندی وسایل دیگر شوید.


7-وسایل خواب را آخر جمع کنید.

آخرین چیزی که جمع‌آوری می‌کنید، تخت‌خواب‌ها باشند. خوابیدن روی زمین در کنار وسایل در هنگام اسباب‌کشی، خستگی و زحمت شما را دو چندان می‌کند.


8-حواستان به وسایل آسیب‌پذیر باشد.

وسایلی مانند لیوان​ها، بشقاب​های شیشه‌ای و چینی، آینه و تابلوها، قاب​های عکس، آباژور، مجسمه​ها، وسایل دکوری و … را پیش از قرار دادن در کارتن به وسیله نایلون​های حباب‌دار، کاغذ یا روزنامه بسته‌بندی کرده تا به هم برخورد نکنند و سپس داخل کارتن قرار دهید.


9-وسایل را دسته‌بندی کنید.

هنگام جمع کردن وسایل خانه، انواع مختلف وسایل را ابتدا دسته‌بندی و سپس در جعبه‌های جدا قرار دهید. مثلا جعبه‌ای را به وسایل الکترونیکی و جعبه دیگر را به ابزار و پیچ ‌و مهره اختصاص دهید. حتما نام هر بسته را روی آن بنویسید تا هنگام باز کردن گیج نشوید. این کار علاوه بر اینکه مانع آسیب دیدن وسایل می‌شود، از سردرگمی و گم شدن وسایل هنگام باز کردن در مکان جدید نیز جلوگیری می‌کند.

اثاث کشی در ایزدشهر


10-وسایل هم جنس را جدا کنید.

وسایل هم‌جنس را با هم بسته‌بندی کنید. از دیگر نکات اصول اسباب‌کشی حرفه‌ای قرار دادن وسایل مشابه و هم جنس در داخل یک کارتن است. مثلا ظروف چینی و مسی را کنار هم در داخل یک کارتن قرار ندهید.


11- وسایل غیرقابل بسته‌بندی را جدا کنید.

یکسری وسایل خانه مانند مایعات، شوینده‌ها، لوازم آرایشی و بهداشتی هستند که بهتر است بسته‌بندی نشوند، زیرا هنگام جابجایی ممکن است در آن باز شود. این وسایل را جدا کنید و روز اسباب‎کشی داخل بار قرار ندهید. بهتر است خودتان آن را جابه‌جا کنید و به خانه جدید ببرید.

تجهیزات بسته بندی اثاثیه

وسایل و تجهیزات بسته بندی اسباب کشی برای محافظت هرچه بیشتر از اثاثیه‌تان در حین حمل بار را می‌توانید با قیمت ویژه از ما بخواهید.

کارگر اثاث کشی متخصص

اگر به دنبال کارگر اسباب کشی خانم و آقا متخصص برای بسته بندی، حمل و چیدمان اثاثیه تان هستید با ما تماس بگیرید.

ماشین حمل بار متنوع

اجاره انواع ماشین حمل بار از نیسان، کامیونت و کامیون‌ها در اندازه مختلف با دیوارهایی موکت کاری شده خدمات ماست.

خدمات چیدمان وسایل

در محل جدید چیدمان اثاثیه‌تان را براساس سلیقه‌تان انجام می‌دهیم تا اسباب کشی به سرعت تمام شود و شما به زندگی نرمال خود بازگردید.

تیم باربری ممتاز بار همیشه پاسخگو و شنیدار نظرات و انتقادات شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات باربری ممتاز مازندران

حمل بار و اثاث |باربری مازندران

” با کمک باربری ممتاز بار مازندران بهترین اسباب کشی را داشته باشید “

09114254890

به بالای صفحه بردن